У Львові розповіли про п'ять рівнів підготовки сержантів у Канаді (відео)

11:35 26 лютого 2016 р.

Про п'ять рівнів підготовки сержантів у Канаді розповів Роберто Орсіні, воррент-офіцер (головний сержант) Канадського контингенту військ у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки (в минулому – інструктор в інституті з підготовки старшого старшинського (воррент-офіцерського) складу (Chief Warrant Officer Osside Profession of Arms Institute).

За його словами, стати сержантом, який командує батальйоном, не так просто. Потрібно багато вчитися. Такий воррент-офіцер повинен пройти п’ять рівнів навчання. 

- Навчання сержанта розпочинається з рівня DP-1, який включає в себе 20-денний загальний курс та 60-денний спеціалізований курс. Тільки після його закінчення солдат може називатися солдатом. Водій танка або стрілець-гранатометник навчаються кожен за своєю спеціальністю, - каже Роберто Орсіні.

DP-2 та DP-3 – це підготовка командирів відділень, які будуть командувати особовим складом.  Тут також навчають, як працювати з військовими іноземних збройних сил. DP-4 – для сержанта, який командує ротою, DP-5 – найстарший сержант, рівень українського прапорщика.

- DP-3 – це тактичний рівень підготовки, DP-4 – оперативний, DP-5 – стратегічний, - пояснює старший сержант канадійської армії. 

Він також зазначив, що зараз на Яворівському полігоні канадські сержанти навчають українських. Згодом ці українські військові відбудуть в зону АТО.

Про це, 24 лютого, під час дискусії на тему: «Підготовка, кар'єрне зростання і професійні обов'язки сержантського складу Збройних сил Канади і України», яка відбулася у Львівському прес-клубі в рамках "Школи військової журналістики", повідомив Роберто Орсіні.

Більше - тут.

Докладніше:

http://dailylviv.com/news/polityka/kanadskyi-serzhant-zdaten-komanduvaty-batalionom-na-rivni-polkovnyka-28720

http://dailylviv.com/news/polityka/kanadski-heneraly-ta-polkovnyky-zavzhdy-radyatsya-zi-svoyimy-serzhantamy-28722

http://dailylviv.com/news/osvita-i-nauka/serzhantom-zsu-mozhna-staty-lyshe-pislya-spetsialnoho-viiskovoho-zakladu-polkovnyk-28731


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

19:26 13 жовтня 2021 р.

З 18 жовтня у школах Львова запроваджують канікули

З 18 жовтня учні всіх класів шкіл Львова йдуть на двотижневі канікули. Також не працюватимуть заклади позашкільної освіти. Відповідне рішення прийняли сьогодні на міській комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Наука і техніка

20:49 12 жовтня 2021 р.

Найчастіші поломки машин Фольксваген та рекомендації щодо вибору запчастини для заміни

Фольксваген є відомим німецьким автобрендом. Транспортні засоби такого концерну вирізняються високою якістю, керованістю, комфортністю, безпечністю та гарним екстер'єром.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу