У Львові розпочався форум «Інноваційна весна» | Новини Львова

У Львові розпочався форум «Інноваційна весна»

14:30 24 травня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У п’ятницю, 24 травня, у Львові розпочався форум «Інноваційна весна», мета якого– надихнути молодь реалізовувати свої ідеї та проекти і перетворювати їх у технологічно базовані стартапи.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Форум «Інноваційна весна»триватиме 24-25 травня у «Tech Startup School», а 26 травня – у «Центрі Довженка». Концепція події розкривається у трьох частинах».

«Науково-технологічну виставку можуть відвідати жителі всього Львова, яка познайомляться з інноваційними новинками, а це близько 50 винаходів – від робототехніки до штучного інтелекту», – поінформували також у міськраді.

«Молоді винахідники зможуть «продати» свою ідею та виграти грошовий грант у ході конкурсу «Startup Pitching» Основними фокусними сферами проектів є фінансові, харчові технології, біотех та відкриті дані», – розповіли також у міськраді.

«Виступи від інноваторів, підприємців та стартаперів і лекторій про технології відбудуться у межах «NovaTalking». Його учасники зможуть надихнутися та дізнатися реальні деталі побудови стартапи та поїздок у США», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:07 5 серпня 2020 р.

Львівщина - у трійці лідерів за створенням е-кабінетів майбутніх бакалаврів

Упродовж перших чотирьох діб активної фази вступної кампанії створено 110 тис. 237 , з яких активовано 110 тис. 211. Найбільше електронних кабінетів створено у Києві, Дніпропетровській та Львівській областях.

Рубрика: Наука і техніка

10:27 23 липня 2020 р.

Рейтинг виробників міжкімнатних дверей

Обираючи міжкімнатні двері, легко розгубитися. Великий вибір конструкцій, матеріалів, з яких вони зроблені, та кольорових рішень призводять до замішання. Поруч із зовнішнім аспектом важливу роль грає якість та показники зносостійкості. Саме тому в першу чергу варто обирати товар, відштовхуючись від репутації виробника.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу