У Львові розпочато набір на нову програму «Global Leader»

14:08 29 липня 2015 р.


Фото: зі сторінки «Aiesec» у Львові» в інтернет-мережі «ВКонтакте»

Молодіжна організація «Aiesec» у Львові розпочала набір на нову програму «Global Leader» для тих, хто бажає спробувати себе у ролі командного гравця.

Організатори набору на нову програму «Global Leader» розповіли сьогодні, 29 липня:

«На сьогодні в Україні актуальною є проблема лідерства, а саме: низька кількість ініціативної молоді, що готова посприяти вирішенню важливих соціальних, економічних та екологічних проблем. Бажаєш спробувати себе у ролі командного гравця? Тоді програма «Global Leader» від «Aiesec» у Львові тобі допоможе!

Що таке «Aiesec»? Це найбільша у світі міжнародна молодіжна організація, основною метою якої є розвиток лідерського потенціалу серед молоді.

Як ми це робимо? Даємо можливість студентам спробувати себе у ролі командних гравців, шляхом організації різноманітних міжнародних проектів та програм обміну студентів.

Що на тебе чекає? Досвід підготовки та реалізації міжнародних соціальних проектів, робота в команді, пізнання усіх тонкощів маркетингу та роботи з партнерами, знайомства з іноземними культурами, нові друзі не лише з України, а й з усього світу, та можливість втілити власну ідею проекту в реальність.

Що для цього потрібно? Зареєструватися на програму «Global Leader» на сайті: https://podio.com/webforms/12874956/878099, пройти співбесіду, центр оцінювання та відвідати вступну конференцію.  Детальну інформацію можна отримати в офіційній спільноті: http://vk.com/aiesecinlviv, або ж за телефоном +38 093 197 59 93 (Катерина Павлій)».

Про це повідомили сьогодні, 29 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

11:42 2 грудня 2021 р.

Blue Ghost - місячний посадковий апарат Макса Полякова

Успіх української команди: вдалий технічний огляд NASA посадкового модуля Blue Ghost на крок наблизив Firefly Aerospace Максима Полякова до Місячної місії, яка відбудеться в рамках космічної програми Artemis.

Рубрика: Наука і техніка

14:04 1 грудня 2021 р.

Фірма-фаворит добудовуватиме гімназію у Львові з новою начальницею управління освіти

Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради уклало договір із ТОВ «Вельт капітал» на добудову гімназії «Провесінь» за 59 млн грн.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу