У Львові розпочалася міжнародна конференція

13:00 6 вересня 2018 р.

  • 0
  • 582


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 6 вересня, в Українському католицькому університеті розпочалася міжнародна конференція «Розуміння інвалідності та Інклюзивне навколишнє середовище».

Про це повідомили в четвер, 6 вересня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «З вітальними словами на конференції виступили генеральний менеджер Шотландської благодійної організації «Wheelchairs for Ukraine» Кіс Робертсон і позаштатний радник міського голови Львова Ярослав Грибальський».

Зокрема, Кіс Робертсон зазначив: «Вітаю усіх вас! Сьогодні ми хочемо говорити про інклюзивне середовище, про те, як важливо говорити нам всім одним голосом, незалежно від типу неповносправності. Тому щиро дякую всім, хто цікавиться цією темою. Також дякую усім вам, присутнім, за те, що знайшли час і прийшли на цю важливу конференцію. До проведення цього заходу фінансово люб'язно долучилась Львівська міська рада і люди, яким я дякую. Ми дуже сподіваємося, що усі спікери сьогодні, усі учасники і представники громадських організацій, які займаються питанням людей з неповносправністю, а також люди, які тут є присутні, зможуть почерпнути для себе чимало корисних речей».

Натомість позаштатний радник міського голови Львова Ярослав Грибальський розповів: «Я маю таку місію сьогодні звернутися з подякою до пана Кіса Робертсона від імені міського голови за ту ініціативу, з якою він прийшов до мера ще весною з приводу проведення такої конференції. Її мета – донести громаді Львова, суспільству, що таке інвалідність і що таке інклюзивність. Здивований і я, і міський голова тим, що пан Кіс так сильно перейнявся нашими проблемами в Україні, і зокрема у Львові. І в далекій Шотландії він не байдужий до тих речей, і хоче допомогти. А найбільше нам всім треба змінювати сприйняття інвалідності. Тому ще раз дякуємо за його ініціативу», — сказав,

«Під час конференції говоритимуть про зниження дискримінації та привернення уваги до потреб людей з інвалідністю, формування інклюзивного середовища. Також під час конференції підпишуть Меморандум про взаєморозуміння між шотландською благодійною організацією «Wheelchairs for Ukraine» та Львівською міською радою. Мета проведення цієї конференції – налагодити конструктивний діалог між представниками влади, бізнес-структур, громадських організацій, архітекторів, підприємців, медичних працівників, активних представників громадськості та людей з інвалідністю в питаннях зниження дискримінації людей з інвалідністю в суспільстві, привернення уваги до потреб людей з інвалідністю, формування інклюзивного середовища та вирішення важливих соціальних питань у цій сфері», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

18:00 14 лютого 2019 р.

У Львівському університеті відкриють ІТ-лабораторію

У п’ятницю, 15 лютого, о 12:00 у навчальному корпусі Львівського національного університету імені Івана Франка на вулиці Драгоманова розпочнеться відкриття ІТ-лабораторії «Infopulse Data Science & Machine Learning Lab» за сприяння компанії «Infopulse» і «Львівського «ІТ Кластеру».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 618

16:48 14 лютого 2019 р.

У Львові розпочали відбір на навчання у ВНЗ ДСНС

Психологи Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Львівській області проводять психологічний відбір кандидатів на навчання у ВНЗ ДСНС.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 537

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Незалежність без декларативності

Рубрика: Політика

Курс - НАТО і ЄС

Рубрика: Політика

Чорні технології на виборах Президента

Рубрика: Політика

Порушення виборчого законодавства на Львівщині

Рубрика: Політика

Спогади Романа Яремкевича, друга "Вчителя"

Рубрика: Історія

Всі відео розділу