У Львові розпочалася міжнародна конференція

13:00 6 вересня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 6 вересня, в Українському католицькому університеті розпочалася міжнародна конференція «Розуміння інвалідності та Інклюзивне навколишнє середовище».

Про це повідомили в четвер, 6 вересня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «З вітальними словами на конференції виступили генеральний менеджер Шотландської благодійної організації «Wheelchairs for Ukraine» Кіс Робертсон і позаштатний радник міського голови Львова Ярослав Грибальський».

Зокрема, Кіс Робертсон зазначив: «Вітаю усіх вас! Сьогодні ми хочемо говорити про інклюзивне середовище, про те, як важливо говорити нам всім одним голосом, незалежно від типу неповносправності. Тому щиро дякую всім, хто цікавиться цією темою. Також дякую усім вам, присутнім, за те, що знайшли час і прийшли на цю важливу конференцію. До проведення цього заходу фінансово люб'язно долучилась Львівська міська рада і люди, яким я дякую. Ми дуже сподіваємося, що усі спікери сьогодні, усі учасники і представники громадських організацій, які займаються питанням людей з неповносправністю, а також люди, які тут є присутні, зможуть почерпнути для себе чимало корисних речей».

Натомість позаштатний радник міського голови Львова Ярослав Грибальський розповів: «Я маю таку місію сьогодні звернутися з подякою до пана Кіса Робертсона від імені міського голови за ту ініціативу, з якою він прийшов до мера ще весною з приводу проведення такої конференції. Її мета – донести громаді Львова, суспільству, що таке інвалідність і що таке інклюзивність. Здивований і я, і міський голова тим, що пан Кіс так сильно перейнявся нашими проблемами в Україні, і зокрема у Львові. І в далекій Шотландії він не байдужий до тих речей, і хоче допомогти. А найбільше нам всім треба змінювати сприйняття інвалідності. Тому ще раз дякуємо за його ініціативу», — сказав,

«Під час конференції говоритимуть про зниження дискримінації та привернення уваги до потреб людей з інвалідністю, формування інклюзивного середовища. Також під час конференції підпишуть Меморандум про взаєморозуміння між шотландською благодійною організацією «Wheelchairs for Ukraine» та Львівською міською радою. Мета проведення цієї конференції – налагодити конструктивний діалог між представниками влади, бізнес-структур, громадських організацій, архітекторів, підприємців, медичних працівників, активних представників громадськості та людей з інвалідністю в питаннях зниження дискримінації людей з інвалідністю в суспільстві, привернення уваги до потреб людей з інвалідністю, формування інклюзивного середовища та вирішення важливих соціальних питань у цій сфері», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

09:46 8 квітня 2021 р.

У садочках Львівської МТГ обіцяють відкрити групи ще для 700 дітей: де і скільки

Цього року мерія планує здійснювати ремонтні роботи у 8 дитячих садочках. Такі роботи дозволять відкрити ще 28 додаткових груп у закладах дошкільної освіти міста у 2021 році.

Рубрика: Наука і техніка

17:42 6 квітня 2021 р.

Рейтинг компактних смартфонів 2021 року

Останні кілька років простежується тенденція на збільшення дисплеїв смартфонів: виробники навіть придумали гнучкі гаджети з діагоналями більше 7 дюймів.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу