У Львові розпочалася міжнародна конференція

13:00 6 вересня 2018 р.

  • 0
  • 492


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 6 вересня, в Українському католицькому університеті розпочалася міжнародна конференція «Розуміння інвалідності та Інклюзивне навколишнє середовище».

Про це повідомили в четвер, 6 вересня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «З вітальними словами на конференції виступили генеральний менеджер Шотландської благодійної організації «Wheelchairs for Ukraine» Кіс Робертсон і позаштатний радник міського голови Львова Ярослав Грибальський».

Зокрема, Кіс Робертсон зазначив: «Вітаю усіх вас! Сьогодні ми хочемо говорити про інклюзивне середовище, про те, як важливо говорити нам всім одним голосом, незалежно від типу неповносправності. Тому щиро дякую всім, хто цікавиться цією темою. Також дякую усім вам, присутнім, за те, що знайшли час і прийшли на цю важливу конференцію. До проведення цього заходу фінансово люб'язно долучилась Львівська міська рада і люди, яким я дякую. Ми дуже сподіваємося, що усі спікери сьогодні, усі учасники і представники громадських організацій, які займаються питанням людей з неповносправністю, а також люди, які тут є присутні, зможуть почерпнути для себе чимало корисних речей».

Натомість позаштатний радник міського голови Львова Ярослав Грибальський розповів: «Я маю таку місію сьогодні звернутися з подякою до пана Кіса Робертсона від імені міського голови за ту ініціативу, з якою він прийшов до мера ще весною з приводу проведення такої конференції. Її мета – донести громаді Львова, суспільству, що таке інвалідність і що таке інклюзивність. Здивований і я, і міський голова тим, що пан Кіс так сильно перейнявся нашими проблемами в Україні, і зокрема у Львові. І в далекій Шотландії він не байдужий до тих речей, і хоче допомогти. А найбільше нам всім треба змінювати сприйняття інвалідності. Тому ще раз дякуємо за його ініціативу», — сказав,

«Під час конференції говоритимуть про зниження дискримінації та привернення уваги до потреб людей з інвалідністю, формування інклюзивного середовища. Також під час конференції підпишуть Меморандум про взаєморозуміння між шотландською благодійною організацією «Wheelchairs for Ukraine» та Львівською міською радою. Мета проведення цієї конференції – налагодити конструктивний діалог між представниками влади, бізнес-структур, громадських організацій, архітекторів, підприємців, медичних працівників, активних представників громадськості та людей з інвалідністю в питаннях зниження дискримінації людей з інвалідністю в суспільстві, привернення уваги до потреб людей з інвалідністю, формування інклюзивного середовища та вирішення важливих соціальних питань у цій сфері», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:15 17 листопада 2018 р.

У Львові відбудеться ярмарок інноваторів

У суботу, 17 листопада, з 11.00 до 18.00 години у «Lviv Dovzhenko Center» на проспекті Червоної Калини, 81 триватиме ярмарок інноваторів.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 336