У Львові раз на тиждень старшокласників навчатимуть дистанційно (відео)

21:52 17 серпня 2020 р.

Фото до новини

Львівські школи розглядають різні моделі початку навчального року - одного стандарту для всіх шкіл немає.


Відео: Львівська міська рада

Про це розповіла заступниця міського голови й керівниця міського штабу протидії коронавірусу Галина Слічна, повідомляє DailyLviv.

«Перш за все, ми виділяли кошти для того, щоб школи могли закупити засоби індивідуального захисту протягом літнього періоду. Це маски, які будуть щоденно видаватися працівникам навчального закладу. Також має бути резерв масок на випадок, якщо дитина забула взяти маску з дому. Кошти були виділені і на дезінфікуючі засоби для того, щоб можна було організовувати прибирання навчальних закладів. Закуповуються антисептики, які мають обов’язково бути при вході в навчальний заклад, в їдальні, а також дезінфікуючі килимки, тому що ми плануємо відкривати максимально усі входи, які будуть в школах, і запускати дітей через різні входи, а не через один вхід, щоб не створювати скупчення дітей.

Також планується різна організація навчального процесу, адже кожен навчальний заклад — інший, кількість дітей в навчальному закладі - різна, є школи типові, а є школи, що розташовані в пристосованих приміщеннях, тому від цього багато що залежить. Кожна школа має подати свої пропозиції щодо початку навчальних занять", — розповіла Галина Слічна.

Також посадовиця мерії радить не відмовлятися від дистанційного навчання.

«Звичайно, не треба забувати про дистанційне навчання. Логічно буде все-таки залишати елементи дистанційного навчання, можливо, раз на тиждень проводити такі уроки для того, щоб не втрачалося все те, що було напрацьовано, й розвивати це. Я не кажу про дистанційне навчання для початкової школи, бо це буде трішки складно зробити, адже це малі діти і за ними завжди потрібен нагляд, а от для учнів старших класів можна організовувати раз на тиждень дистанційне навчання» — додає Галина Слічна.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів