У Львові радилися понад 1400 освітян

09:45 25 жовтня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

Голова ЛОДА Олег Синютка закликав педагогів долучитися до процесу децентралізації та брати активну участь у формуванні об’єднаних територіальних громад та освітніх округів.

У понеділок, 24 жовтня, у Львові відбулася нарада освітян області, в якій взяли участь понад 1400 директорів ліцеїв, гімназій, загальноосвітніх шкіл та навчально-виховних комплексів, а також заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей і голови Львівської обласної державної адміністрації та обласної ради – відповідно, Олег Синютка та Олександр Ганущин. А обговорили вони перспективи розвитку освітньої галузі регіону, процес оптимізації наявної мережі загальних навчав них закладів та формування опорних шкіл.

Окрім того, голова облдержадміністрації Олег Синютка закликав освітян долучитися до процесу децентралізації та брати активну участь у формуванні об’єднаних територіальних громад та освітніх округів. А заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей висловив переконання, що для успішної реалізації реформи необхідно створити систему ефективної взаємодії між місцевою владою, громадами і міністерством, яка ґрунтуватиметься, в першу чергу, на довірі.

Урядовець пояснив: «Органи місцевого самоврядування вирішуватимуть, де створювати опорні школи, здійснюватимуть розподіл коштів освітньої субвенції та власних доходів між школами, призначатимуть директорів шкіл, вирішуватимуть питання матеріально-технічного оснащення».

Про це повідомили в прес-службі обласної державної адміністрації, де також нагадали, що цього річ на Львівщині функціонують 1316 денних загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності – на 20 закладів менше, аніж у минулому навчальному році. Середня наповнюваність шкіл у Львівській області – 189 учнів.

dailylviv.com

До теми

21:41 25 листопада 2020 р.

У ЗНО 2021 року внесли кілька змін

У цьогорічному ЗНО, відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України, є певні відмінності із попередніми роками. Для участі у ЗНО можна буде обирати п’ять предметів.

Рубрика: Наука і техніка

20:38 13 листопада 2020 р.

Із 16 листопада закладам профосвіти рекомендовано організувати навчання у змішаній формі – лист МОН

Із 16 листопада закладам професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано проводити навчання за змішаною формою з внесенням змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять. Важливо, що відвідувати заняття учні зможуть групами не більш ніж 20 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

15:43 2 листопада 2020 р.

Навчання у школах Львівщини розпочали на всіх територіях, крім червоних

Із понеділка навчання на території «червоних» епідзон відбуватиметься дистанційно. На Львівщині до таких територій потрапили, за рішенням Державної комісії ТЕБ і НС, Пустомитівський та Сокальський райони.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу