У Львові приведуть до пуття всі шкільні стадіони, – ЛМР

15:15 24 липня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Міський голова Львова Андрій Садовий запевнив: «Якісні спортивні зони біля усіх шкіл та спортивні майданчики в усіх мікрорайонах міста – пріоритет програми «Львів 2020».

Про це повідомили в середу, 24 липня, в прес-службі Львівської міськради. Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив: «Щоб дитина була здоровою, вона повинна займатись фізичною культурою, а для цього потрібні належні інфраструктурні умови. Ми у програмі «Львів 2020» поставили собі завдання облаштувати біля кожної школи сучасну спортивну інфраструктуру. Також важливо, щоб кожен мікрорайон міста мав спортивний майданчик».

Андрій Садовий також розповів: Гарний приклад – це вулиця Наукова, де по проекту «Розумний мікрорайон» облаштовано велике спортивне поле, яке зранку використовує школа для навчальних потреб, а ввечері – громада мікрорайону. Так має бути в усіх куточках Львова».

dailylviv.com

До теми

16:35 25 січня 2022 р.

Найкращі сайти для вивчення англійської з носієм

Значення практики розмовної англійської для вивчення мови. Топ-5 сайтів, де можна попрактикуватися в англійській. Особливості користування онлайн-ресурсами.

Рубрика: Наука і техніка

16:11 25 січня 2022 р.

Ректори щороку звітуватимуть публічно: не лише на офіційному сайті закладу

25 січня Верховною Радою України прийнято у другому читанні зміни до Закону України «Про вищу освіту» щодо оприлюднення щорічного звіту керівника закладу вищої освіти та цільових показників діяльності закладу.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу