У Львові пройде «Ярмарок кар’єри»

16:40 24 жовтня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У середу на вулиці Данила Галицького відбудуться співбесіди студентів з представниками понад 15 фірм і компаній.

У прес-службі Львівської міськради повідомили в понеділок, що в середу, 26 жовтня, обласний центр зайнятості проведе спільно з вищим професійним училищем харчових технологій у приміщенні цього навчального закладу спеціалізований «Ярмарок кар’єри» для фахівців сфери громадського харчування та ресторанного бізнесу. У рамках цього заходу відбудуться: 1) співбесіди студентів з представниками понад 15 фірм і компаній, які запрошують на роботу пекарів, кондитерів, кухарів, офіціантів, барменів, продавців і касирів торговельного залу, 2) їх ознайомлення зі змістом соціальних послуг служби зайнятості, 3) презентація освітніх послуг Львівського вищого професійного училища харчових технологій та інших навчальних закладів міста, 4) консультації з техніки пошуку роботи – включаючи надання допомоги у написанні резюме, 5) «круглий стіл» на тему «Проблеми працевлаштування молоді: реалії, перспективи», під час якого освітяни, працедавці, а також представники профспілок і служби зайнятості обговорять основні перешкоди, що виникають на шляху до продуктивної зайнятості осіб віком до 35 років і напрацюють рекомендації та пропозиції.

Про це розповіли сьогодні, 24 жовтня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також поінформували, що «Ярмарок кар’єри» розпочнеться в середу, 26 жовтня, на вулиці Данила Галицького (№8) об 11:00. Натомість у прес-службі Львівської міськради повідомили, що о 12.00.

dailylviv.com

До теми

20:38 13 листопада 2020 р.

Із 16 листопада закладам профосвіти рекомендовано організувати навчання у змішаній формі – лист МОН

Із 16 листопада закладам професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано проводити навчання за змішаною формою з внесенням змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять. Важливо, що відвідувати заняття учні зможуть групами не більш ніж 20 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

15:43 2 листопада 2020 р.

Навчання у школах Львівщини розпочали на всіх територіях, крім червоних

Із понеділка навчання на території «червоних» епідзон відбуватиметься дистанційно. На Львівщині до таких територій потрапили, за рішенням Державної комісії ТЕБ і НС, Пустомитівський та Сокальський райони.

Рубрика: Наука і техніка

17:10 30 жовтня 2020 р.

У двох районах Львівщини навчатимуться дистанційно, інші вирішуватимуть самостійно

Оскільки дві території області - Пустомитівський і Сокальський райони потрапили до червоної зони, в понеділок навчання на цих територіях відбуватиметься дистанційно.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу