У Львові пройде обласний «Steam»-чемпіонат

16:05 13 грудня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У суботу, 14 грудня, у Львові відбудеться обласний «Steam»-чемпіонат з «F1» у школах.

Про це повідомили в п’ятницю, 13 грудня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що змагатимуться машинки, які діти створили власноруч. Переможець цих змагань вже наступного року представлятиме Україну на світовому фіналі «F1 in Schools HQ», який відбудеться у В`єтнамі.

В Україні такий чемпіонат відбувається вперше і його мета – залучення дітей та молоді до науково-технічної творчості, підвищення інтересу до сфери високих технологій, інновацій та інженерних професій, а також розвитку навичок практичного вирішення актуальних інженерно-технічних завдань. До участі в чемпіонаті зареєструвалися вісім команд.

Вони й змагатимуться за першість в обласному конкурсі. Свої машинки, які мають подолати визначену відстань за найменший час, команди створювали заздалегідь. У день змагань ще буде можливість протестувати машинки і за потреби їх вдосконалити.

Як інформував «ЩЛ», у Львові буде шкільний чемпіонат з автоперегонів «Формула 1».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:52 26 березня 2020 р.

Два сценарії фінішу навчального року для учнів України

У зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії.

Рубрика: Наука і техніка