У Львові буде шкільний чемпіонат з автоперегонів «Формула 1»

15:20 17 жовтня 2019 р.

  • 0

У Львові стартувала реєстрація на обласний «STEM»-чемпіонат автоперегонів «F1» («Формула 1»), який відбудеться 14 грудня у Львові.

Про це повідомили в четвер, 17 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Конкурс спільно з Львівською міською радою організовує «Школа дружня до дитини», яка є єдиним в Україні партнером світового проекту з Великої Британії, розроблений за «STEAM»-технологією. Команда, яка братиме участь у перегонах, має складатися з учителя та трьох-п’яти учнів віком від шісьтьох до 14 років».

«Чемпіонат «Формула 1» – це перегони машинок, які діти мають виготовити з підручних матеріалів. Зокрема, команда має розробити модель машинки, яка може подолати визначену відстань за якомога менший час. Основне завданням чемпіонату – надихнути учнів використовувати ІТ для ознайомлення з фізикою, аеродинамікою, дизайном, виробництвом, брендингом, графікою, спонсорством, маркетингом, лідерською / командною роботою, медіа-навичками та фінансовою стратегією та застосовувати їх на практиці», – поінформували також у міськраді.

Директорка «Школи, дружньої до дитини» Маргарита Калюжна розповіла: «Цей конкурс був започаткований у Великобританії 15 років тому, і зараз він представлений у 44 країнах світу. Україна до нього долучається вперше, а «Школа Дружня до Дитини» є єдиним представником цього конкурсу-чемпіонату в Україні
Маргарита Калюжна  також зазначила: «У конкурсі будуть переможці, для яких передбачено призи, однак для нас найголовніше, щоб перемогла дружба. Прагнемо залучити якомога більше дійте до цього конкурсу, щоб вони побачили наскільки важливою є інженерна думка і як можна реалізуватися в цьому напрямку.

Директорка «Школи, дружньої до дитини» також розповіла: «Цього року до участі запрошуємо учнів львівських шкіл та Львівської області, а наступного року залучатимемо школярів з усієї України. Наступного року також плануємо поїхати до В’єтнаму, де відбуватиметься всесвітній конкурс, на якому, сподіваюся, Україну зможе представити декілька команд».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми