У Львові презентували інтерактивний мобільний освітній центр

14:00 15 вересня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

У суботу, 15 вересня, на території Українського католицького університету презентували мобільний освітній центр.

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації., де також розповіли:
«Діяльність інтерактивного осередку спрямована на популяризацію інновацій в роботі з молоддю у сфері неформальної освіти. Серед перших відвідувачів мобільного центру – заступник міністра молоді та спорту України Олександр Ярема, т.в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Ольга Березюк, народний депутат ВРУ Оксана Юринець, представники «SALTO Eastern Europe and Caucasus Resource Centre».ї

Зокрема, Олександр Ярема зазначив: «Сьогодні в Україні, та у Львові зокрема, вперше перебуває Мобільній освітній центр, який створений Фундацією розвитку системи освіти, це наші партнери в питаннях молодіжних обмінів України і Польщі. Це – унікальна подія, адже дійсно Мобільний центр є надзвичайно цікавою мультимедійною платформою, завдяки якій можна більше дізнатись про європейські програми, такі як «Erasmus+», «eTwinning», встановити нові партнерства і дійсно допомогти більшій кількості українських учнів, молоді інтегруватися в загальноєвропейський простір, більше комунікувати зі своїми ровесниками і дізнаватись про сучасні технології. Мобільний центр – це сучасні технології, нові можливості, а також розвиток взаємодії між Україною та Польщею зокрема».

«Кожен відвідувач за допомогою інтерактивних інструментів представлених у центрі має змогу дізнатися про міжнародну співпрацю молоді в межах програм «Erasmus+», «eTwinning» та Українсько-польської ради обміну молоддю. Окрім цього, спробувати віртуальну реальність та інші інтерактивні технології, зустрітись з експертами та консультантами міжнародних програм. Мобільний освітній центр працюватиме на території УКУ на вулиці Стрийська, 29 до 16-ї години 16 вересня», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Мобільний освітній центр – ініціатива Фонду розвитку системи освіти Республіка Польща в межах співпраці між Польщею та Україною і освітніх програм Європейського Союзу. Навчально-тренувальний трейлер прибув із Польщі з метою активізації співробітництва української та польської молоді і розбудови дружніх взаємин, в тому числі міжнародних обмінів цих країн», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

14:08 16 квітня 2021 р.

В Україні присуджено науковий ступінь доктора філософії 370 особам

Удосконалено процес атестації кадрів на здобуття ступеня доктора філософії. Заклади вищої освіти, наукові установи повинні забезпечити трансляцію атестації здобувачів ступеня доктора філософії в режимі реального часу на своїх офіційних веб-сайтах.

Рубрика: Наука і техніка

09:46 8 квітня 2021 р.

У садочках Львівської МТГ обіцяють відкрити групи ще для 700 дітей: де і скільки

Цього року мерія планує здійснювати ремонтні роботи у 8 дитячих садочках. Такі роботи дозволять відкрити ще 28 додаткових груп у закладах дошкільної освіти міста у 2021 році.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу