У Львові преміювали кращих науковців

21:10 10 листопада 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

21 відомому ученому й знаному фахівцю вручили по 14500 гривень, а 88 талановитим молодим ученим і спеціалістам – по 10150 гривень.

У четвер, 10 листопада, у Всесвітній день науки, у Львівському Будинку вчених відбулися урочисті заходи з нагоди вручення премій талановитим науковцям. Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також поінформували, що участь в урочистостях взяли керівники Львівської обласної державної адміністрації, Західного наукового центру Національної академії України й міністерства охорони здоров’я України.

За вагомий особистий внесок у розвиток науки і науково-організаційну роботу та з нагоди Всесвітнього дня науки, відомим ученим і знаним фахівцям вручили 21 премію розміром 14500 гривень кожна. Натомість талановитим молодим ученим і спеціалістам – 88 премій розміром 10150 гривень кожна.

dailylviv.com

До теми

23:12 27 липня 2021 р.

Скоро до школи: Львівщина хоче купити через аукціон 54 автобуси Школярик

На засіданні депутатської комісії Львівської облради з питань освіти, науки та інновацій заступник голови Львівської ОДА Іван Собко проінформував про стан використання державних освітніх субвенцій, а також про стан виконання програми розвитку освіти в області.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу