У Львові отримали офіцерські звання 175 випускників курсів військової підготовки

17:15 9 грудня 2016 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Майже всі слухачі курсів військової підготовки в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного брали участь в антитерористичній операції.

У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся вже п’ятий випуск слухачів курсів військової підготовки. Упродовж трьох місяців військовослужбовці сержантського (старшинського) й рядового складу отримували на цих курсахзнання, які дозволять їм стати ефективними командирами.

Значну частину навчального часу вони провели на практичних заняттях на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки. А загалом після успішного складання випускних екзаменів лави офіцерів Збройних Сил України поповнили 175 молодших лейтенантів, з яких майже всі брали участь в антитерористичній операції.

Відтак, начальник Національної академії сухопутних військ, генерал-лейтенант Павло Ткачук, констатував: «Нинішні випускники – професіонали та патріоти України – стануть надійним поповненням офіцерського корпусу Українського війська». 

Після оголошення наказу міністра оборони України про присвоєння первинних офіцерських звань випускникам вручили посвідчення та офіцерські погони. А за старанність, сумлінне навчання, зразкову військову дисципліну та відмінні результати начальник Національної академії нагородив кращих випускників грамотами.

Про це повідомили сьогодні, 9 грудня, в прес-службі міністерства оборони України, де також опублікували фоторепортаж з урочистої церемонії.

dailylviv.com

До теми

14:35 16 січня 2021 р.

Школи перевірятимуть на якість дистанційного навчання

Державна служба якості освіти здійснить моніторинг діяльності закладів загальної середньої освіти, зокрема, щодо якості освіти під час дистанційного навчання. Про це повідомив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Рубрика: Наука і техніка

12:38 6 січня 2021 р.

Пробне ЗНО-2021: найбільше абітурієнтів обрали тести з математики, найменше - з французької мови

За даними Українського центру оцінювання якості освіти, за перший день реєстрації (5 січня) для проходження пробного ЗНО електронну реєстраційну форму заповнили 1157 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу