У Львові організують літню школу зі сталої мобільності

16:48 14 лютого 2020 р.

  • 0


Фото: facebook.com/transformativemobility

У Львові очікуватимуть влітку на креативних гостей.

У Львівській міськраді повідомили в п’ятницю, 14 лютого, що «Transformative Urban Mobility Initiative (TUMI) summer School 2020» організують у Львові.

Начальник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів розповів: «Ця літня школа буде проводитись вже в четвертий раз. До цього вона завжди відбувалася у Лейпцигу, і це вперше її вирішили проводити у іншому місті. На цю літню школу приїжджає близько 50 учасників з усього світу. Це люди причетні до сталої мобільності: особи з влади, громадські організації, проектні транспортні організації. Наше місто спочатку потрапило у трійку переможців-претендентів, щоб стати приймаючим містом школи. Переможця визначали за кількістю лайків під інформацією про це на ютубі. Дякуємо усім за підтримку. Чекаємо влітку на креативних гостей у Львові».

Як інформував «ЩЛ», у Львові реалізовуватимуть «План сталої мобільності міста».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:15 20 лютого 2020 р.

Педагоги приватних шкіл на Львівщині отримають 2,5 млн. гривень зарплати

На виплату заробітної плати педагогічним працівникам приватних шкіл області спрямували 2,5 млн. гривень, що забезпечує видатки в повному обсязі за січень і лютий.

Рубрика: Наука і техніка

10:45 13 лютого 2020 р.

Рятувальники на Львівщині отримають снігоболотоходи

У п’ятницю, 14 лютого, о 10:40 у 2-му Спеціальному центрі швидкого реагування ДСНС України на вулиці Спортивній, 44 у Дрогобичі розпочнеться урочиста церемонія передачі нової сучасної техніки для гірських пошуково-рятувальних підрозділів територіальних органів ДСНС України Західного регіону

Рубрика: Наука і техніка