У Львові організували літній табір для дітей учасників АТО

14:10 29 червня 2016 р.


Фото: lviv.itstep.org

Упродовж двох тижнів дітей чекатимуть в анімаційній студії й фото- та творча майстернях.

«Уже втретє Комп’ютерна академія ШАГ дарує літні канікули дітям учасників АТО», – повідомили сьогодні, 29 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли подробиці:

«З 27 червня по 8 липня триватиме літній табір для дітей учасників АТО. Захід проводиться в рамках проекту кампанії «Відповідальне місто». Працівники Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Комп’ютерною академією ШАГ за доброю традицією організували для 10 дітей учасників АТО змістовні безкоштовні літні ІТ-канікули.

Директор Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ЛМР Оксана Рубай зазначила: «Перевага проведення таких літніх таборів полягає  у тому, що дитина, яка виношує подумки цікавий проект, отримує можливість і навички його реалізувати. Важливо навчити дітей, підлітків, щоб комп’ютер був для них робочим інструментом, засобом старту у доросле життя ІТ світу». 

Упродовж двох тижнів дітей чекає анімаційна студія, фотомайстерня, робототехніка, 3D- друк, англійський проект, творча майстерня. Кожного дня у таборі – можливість скерувати захоплення дитини комп’ютером в правильне русло ІТ-технологій. Курси відбуваються за адресою: Львів, вулиця Замарстинівська, 83а. Табір працює з 14:00 до 17:00 щоденно у будні.

Директор Львівської філії Комп’ютерної академії ШАГ Олексій Шатєєв розповів: «Безкоштовне навчання для дітей учасників АТО у комп’ютерних таборах академії ШАГ вже стало доброю традицією. Ми бачимо, як стрімко зараз розвиваються інформаційні технології, тому дітей важливо ще змалку знайомити зі світом ІТ, аби вони вже розуміли, що в них виходить найкраще. Літній комп’ютерний табір в академії ШАГ – це хороше  підґрунтя для старту дітей у доросле життя. У нас вони  поєднують корисне з цікавим, здобувають  цінні знання. І нам, як закладу комп’ютерної освіти,  дуже важливо ділитися цими знаннями. Тому ми з радістю вже втретє вирішили подарувати дітям учасників АТО безкоштовне навчання. У нашому таборі вони пробують себе в ролі програміста, творця комп’ютерних ігор, фотографа та системного адміністратора. По завершенню всі учасники отримують сертифікати про проходження курсу в Комп’ютерному таборі».

dailylviv.com

До теми

14:08 16 квітня 2021 р.

В Україні присуджено науковий ступінь доктора філософії 370 особам

Удосконалено процес атестації кадрів на здобуття ступеня доктора філософії. Заклади вищої освіти, наукові установи повинні забезпечити трансляцію атестації здобувачів ступеня доктора філософії в режимі реального часу на своїх офіційних веб-сайтах.

Рубрика: Наука і техніка

09:46 8 квітня 2021 р.

У садочках Львівської МТГ обіцяють відкрити групи ще для 700 дітей: де і скільки

Цього року мерія планує здійснювати ремонтні роботи у 8 дитячих садочках. Такі роботи дозволять відкрити ще 28 додаткових груп у закладах дошкільної освіти міста у 2021 році.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу