У Львові оголосили малих академіків-переможців. Список (відео)

17:24 21 березня 2021 р.

Сьогодні, 21 березня, у Львові оголосили підсумки ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, який організувало Львівське територіальне відділення Малої Академії наук.

За словами організаторів, у цьогорічному ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту взяло участь 242 учні закладів загальної середньої та позашкільної освіти, пише Dailylviv.

Учасники представляли свої наукові дослідження у 12 наукових відділеннях, 61 секції. Працювало 84 члени журі. Керівниками дослідницьких проєктів учнів були 185 науковців та педагогічних працівників.

Львівське територіальне відділення Малої Академії наук наазвало прізвища переможців.

Відділення літературознавства, фольклористики та  мистецтвознавства

І місце

Суровик Христина    секція української літератури
Максимів Олеся        секція фольклористики
Козійчук Богдан        секція мистецтвознавства

ІІ місце

Пісня Наталія
Бик Ірина
Іванець Катерина

ІІІ місце

Бутинська Поліна
Левус Любомир
Чепелюк Марія

Відділення мовознавства

І місце

Шумлянська Дарина        секція української мови
Цмоканич Софія              секція англійської мови
Корольчук Владислава    секція польської мови
Третяк Софія                    секція німецької мови

ІІ місце

Шульц Наталія
Вовк Марта
Лєпьохіна Діана
Сайко Христина
Денисенко Софія
Равлюк Адріана

ІІІ місце

Михалюк Ірина
Красницька Анжеліка
Токар Вікторія
Лісоцька Христина
Гац Анна
Чорний Максим

Відділення історії

І місце

Лялюк Остап          секція історії України
Демків Остап          секція всесвітньої історії
Симко Вікторія        секція археології
Рогоцька Еліза        секція історичного краєзнавства
Симко Вікторія        секція етнології

ІІ місце

Трущак Анастасія
Погорілов Андрій

ІІІ місце

Ганжала Катерина
Михайлевич Романа
Мусієнко Оксана
Бабанов Роман
Балабанська Анастасія
Павлик Богдан
Ткач Анастасія

Відділення філософії та суспільствознавства

І місце
Лопатка Олена        секція філософії
Алфавіцька Марта  секція соціології

Кравчук Яна         секція теології, історії релігії та релігієзнавства
Чорній Софія       секція правознавства
Вірт Анастасія      секція журналістики
Мицавка Вікторія секція педагогіки

ІІ місце

Костюніна Анастасія
Рязанцева Катерина
Кириченко Вікторія

ІІІ місце

Будзінська Вікторія
Цюзик Дмитро
Мельник Софія

Відділення наук про Землю

І місце

Расяк Ілля                        секція географії та ландшафтознавства
Гадомська Анастасія       секція геології, геохімії та мінералогії
Шишканинець Тетяна      секція кліматології та метеорології
Білецька Катерина          секція гідрології

ІІ місце

Лялюк Остап
Сербан Ярина

ІІІ місце

Матвіїв Яна

І місце

Пачковська Христина     секція математики
Рижок Соломія                секція прикладної математики
Карпа Богдан                   секція математичного моделювання

ІІ місце

Бенько Марта

Відділення фізики та астрономії

І місце
Дума Данило                    секція теоретичної фізики
Веліховський Андрій        секція експериментальної фізики
Веретільник Анастасія     секція аерофізики та космічних досліджень

ІІ місце

Шаклеін Олег

Відділення економіки

І місце

Щептева Катерина    секція економічної теорії та історії економічної думки
Мицавка Вікторія      секція мікроекономіки та макроекономіки
Попова Олена           секція фінансів, грошового обігу і кредиту

ІІ місце
Франкевич Олександра
Горбаль Юлія
Бик Ірина

Відділення комп’ютерних наук

І місце

Чайка Богдан        секція комп'ютерних систем та мереж
Шаклеін Олег        секція кібербезпеки
Іванків Олег           секція технологій програмування
Винницька Софія  секція інформаційних систем, баз даних та систем штучного інтелекту
Кіндій Віталій         секція Internet-технологій та WEB дизайну
Омельчук Олег      секція мультимедійних систем, навчальних та ігрових програм

ІІ місце

Колток Богдан
Возняк Андрій
Паньків Віталій
Манько Микола

ІІІ місце
Думайло Володимир

Відділення технічних наук

І місце

Думайло Володимир        секція технологічних процесів та перспективних технологій
Веліховський Андрій        секція електроніки та приладобудування
Шаклеін Олег                   секція матеріалознавства
Леончук Олег                   секція авіа та ракетобудування, машинобудування та робототехніки
Колток Богдан                  секція інформаційно-телекомунікацій-них систем та технологій
Дем’янова Поліна            секція екологічно безпечних технологій та ресурсозбереження
Сагайдак Юрій                 секція науково-технічної творчості та винахідництва

ІІ місце

Винницька Софія
Іванків Олег
Левків Ольга

Відділення хімії та біології

І місце

Гресько Зорян               секція загальної біології
Толстих Юлія                 секція біології людини
Крохмальна Тетяна       секція ботаніки
Шоломинський Віктор   секція зоології
Суховерська Ольга        секція медицини
Зелений Іван                  секція валеології
Фіткалюк Анна               секція психології
Сизоненко Софія           секція хімії

ІІ місце

Кашуба Христина
Гудима Ірина
Олійник Анастасія
Зелений Іван
Малинич Ярослав
Сарабун Анна
Казимира Христина
Перець Каріна


ІІІ місце
Антонюк Олена
Суховерська Ольга
Левків Ольга
Климко Олександр
Черепущак Вікторія
Стародуб Софія

Відділення екології та аграрних наук

І місце
Михнич Адріан       секція екології
Пісоцька Юлія        секція охорони довкілля та раціонального природокористування
Мороз Софія          секція агрономії
Уралова Ольга       секція ветеринарії та зоотехнії
Макар Ірина           секція лісознавства

ІІ місце
Курудз Соломія
Паньків Назарій
Шоломинський Віктор
Антонюк Давид

ІІІ місце
Максимишин Роксоляна
Неділенко Олег
Левків Андрій
Венгрин Василина

 


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

09:46 8 квітня 2021 р.

У садочках Львівської МТГ обіцяють відкрити групи ще для 700 дітей: де і скільки

Цього року мерія планує здійснювати ремонтні роботи у 8 дитячих садочках. Такі роботи дозволять відкрити ще 28 додаткових груп у закладах дошкільної освіти міста у 2021 році.

Рубрика: Наука і техніка

17:42 6 квітня 2021 р.

Рейтинг компактних смартфонів 2021 року

Останні кілька років простежується тенденція на збільшення дисплеїв смартфонів: виробники навіть придумали гнучкі гаджети з діагоналями більше 7 дюймів.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу