У Львові агітували служити в Нацгвардії студентів

14:00 19 жовтня 2016 р.

Агітаційні групи 2-ї Галицької бригади й Львівського полку НГУ та військовий оркестр Західного територіального управління завітали на «Козацькі забави» до технологічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка».

Як повідомили сьогодні, 19 жовтня, в прес-службі Національної гвардії України (НГУ), у військових частинах її Західного оперативно-територіального об’єднання тривають «заходи, спрямовані на проведення роз'яснювальної роботи серед населення щодо відбору кандидатів на військову службу за контрактом до лав НГУ». Виїзні агітаційні групи, до складу яких входять офіцери по роботі з особовим складом, а також оркестри й ветерани військової служби, спілкуються з посадовцями, місцевими мешканцями та студентською молоддю, роздають їм рекламні буклети, листи й плакати, зміст яких стосується теми працевлаштування. 

Зокрема з метою інформування та залучення громадян на контрактну службу агітаційні групи 2-ї Галицької бригади й Львівського полку НГУ та військовий оркестр Західного територіального управління, взяли участь у заходах військово-патріотичного виховання «Козацькі забави» у технологічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка». У їх програму зазвичай входять такі цікаві козацькі змагання як бій на колоді, метання чобота, перетягування линви, козацький обід, приготований на вогнищі, але гості з НГУ внесли діловий штрих – інформували під час невеликої перерви про військову службу за контрактом: розповіли про службово-бойові завдання які виконують військові частини, аспекти соціально – правового захисту військовослужбовців, перспективи кар'єрного росту та переваги військової служби за контрактом.

А старший офіцер з організації дозвілля Центру культури та дозвілля Західного територіального управління НГУ, старший лейтенант Андрій Андрухів, наголосив: «Найголовніше – це можливість навчання у вищих військових навчальних закладах та здобуття спеціальності без відриву від служби. Можливість отримання первинного офіцерського звання військовослужбовцями сержантського (старшинського) складу, які мають вищу освіту. Без сильної, професійної і якісної армії неможливо подолати ворога, тому до лав військових повинні приходити справжні фахівці, які мають отримувати відповідну зарплатню та служити за контрактом». 

На завершення «Козацьких забав» військовий оркестр нацгвардійців подарував педагогічного колективу та учням коледжу концерт та святковий настрій.

dailylviv.com

До теми

21:41 25 листопада 2020 р.

У ЗНО 2021 року внесли кілька змін

У цьогорічному ЗНО, відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України, є певні відмінності із попередніми роками. Для участі у ЗНО можна буде обирати п’ять предметів.

Рубрика: Наука і техніка

20:38 13 листопада 2020 р.

Із 16 листопада закладам профосвіти рекомендовано організувати навчання у змішаній формі – лист МОН

Із 16 листопада закладам професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано проводити навчання за змішаною формою з внесенням змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять. Важливо, що відвідувати заняття учні зможуть групами не більш ніж 20 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

15:43 2 листопада 2020 р.

Навчання у школах Львівщини розпочали на всіх територіях, крім червоних

Із понеділка навчання на території «червоних» епідзон відбуватиметься дистанційно. На Львівщині до таких територій потрапили, за рішенням Державної комісії ТЕБ і НС, Пустомитівський та Сокальський райони.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу