У львівських дитсадках заплановано відкрити ще 55 груп

11:10 26 липня 2018 р.


Фото: gazeta.lviv.ua

На громадських слуханнях у Львові обговорили надзвичайно гостру для Львова проблему – брак місць для дітей у дошкільних навчальних закладах.

Про це повідомив в четвер, 26 липня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» депутат Львівської міської ради й голова виконкому громадської організації «Варта 1» Ігор Зінкевич, який також розповів: «Однак особисто мене здивувало, що багато людей, які в соцмережах і не лише скаржаться на проблеми з реєстрацією, не знайшли часу на слухання. Вважаю, якщо прагнеш вирішити якусь проблему, то варто бути активним, а не просто про неї говорити».

«Зрештою, ті містяни, які таки знайшли час і прийшли, говорили зокрема про дуже болючу тему – відвідування дитсадка дитиною, без львівської прописки. Йдеться про людей, які з різних причин не зареєстровані у Львові, але протягом кількох років сплачують податки в казну міста», – повідомив також депутат.

«Для вирішення пробеми, на слуханнях було запропоновано документ, який засвідчує прописку замінити документом, який засвідчує, що людина вже декілька років є платником податків у бюджет Львова. Такі незначні зміни мали б вирішити питання відсутності прописки», – поінформували також Ігор Зінкевич.

«Загалом, зі слів представника управління освіти Наталіі Клочко, сьогодні працюють робочі групи, вирішується питання відкриття списків, напрацьовуються зміни до положення про електронну реєстрацію. Відтак, упродовж 2018-2020 років заплановано відкрити 55 груп у дитячих навчальних закладах», – повідомив також депутат.

dailylviv.com

До теми

19:31 10 червня 2021 р.

У Львові розпочали роботу пришкільні та позашкільні табори для дітей. Кількість місць обмежена

Цьогоріч табори організують при чотирьох закладах загальної середньої освіти: Ліцей №21, Львівська середня загальноосвітня школа №71, НВК «ШЕЛ»

Рубрика: Наука і техніка

17:25 7 червня 2021 р.

Телевізори JVC та їх особливості

Техніка JVC та її особливості. Основні моделі та характеристики побутової техніки. Критерії вибору та ключові фішки відомого бренду.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу