У львівських дитсадках планують створити ще 1000 місць

15:30 30 серпня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Міський голова Львова запевнив: «Торік ми створили додатково орієнтовно 800 місць, цього року плануємо створити 1000 місць у садочках».

У прес-службі Львівської міськради повідомили в четвер, 30 серпня: «3 вересня близько 400 дітей зможуть піти у новий садочок №156 на вулиці Олени Теліги у Винниках. Ще близько 600 дітей планують зарахувати до кінця року у новостворені групи у садочках».
Міський голова Львова Андрій Садовий запевнив: «Пріоритетною для міста Львова є освіта, тому що без освіти ми не зможемо бути успішними. Торік ми створили додатково орієнтовно 800 місць, цього року плануємо створити 1000 місць у садочках. Фактично, на 2020 рік ми маємо вийти з нульовою чергою у садочки Львова».

Андрій Садовий розповів також: «Ми повинні станом на 2020 рік мати нульову чергу для дітей у садочках. Батьки працюють, а діти мають бути у садочку. Ми завершуємо ремонти тих садочків, які ще не працюють, колись були передані в оренду. Максимально стимулюємо розвиток приватних садочків. Ми суттєво дофінансовуємо з коштів бюджету міста утримання дітей у приватних садочках. Люди мають вибір — хтось хоче в комунальний, хтось хоче в приватний. Головне, щоб діти були під опікою».

«У 2018-2019 навчальному році до львівських закладів дошкільної освіти комунальної форми власності зараховано 7800 дітей. У Винники ж зараховано у ДНЗ 386 дітей. Ще близько 600 дітей планують зарахувати до кінця року у новостворені групи на вулицях Дорога Кривчицька, 3 (три групи), Копистинського, 14 (три групи), Олесницького, 2 (три групи), Грінченка, 4а (чотири групи), Зубрівській, 9 (чотири групи та сім груп за рахунок вивільнення спальних приміщень», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

22:04 7 травня 2021 р.

Вступ бакалаврів до магістратури-2021: відповіді на 24 запитання

Для вступників до магістратури, які складають ЄВІ/ЄВФФ, прийом заяв та документів розпочнеться 15 липня. Водночас для осіб, які не складають ЄВІ/ЄФВВ, прийом документів стартує 22 червня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу