У львівському садку №95 відкриють додаткові групи

15:15 26 жовтня 2016 р.

Міський голова Андрій Садовий анонсував відкриття до кінця цього року садочків на вулицях Зубрівській, Рильського й Кульпарківській.

У прес-службі міськради повідомили сьогодні, 26 жовтня, що в садочку №95 тривають роботи з відкриття чотирьох додаткових груп. А міський голова Львова Андрій Садовий зазначив: «У цьому садочку записано з чергу 100 дітей. Всередині листопада всі ці дітки зможуть сюди прийти і бути в садочку». 

Він також запевнив: «У цьому році в нас багато відкривається нових груп – це більше 50 груп. До кінця цього року ми маємо відкрити садочок на вулицях Зубрівській, Рильського і на Кульпарківській. Такі самі обсяги плануємо мати наступного року, щоб на 2018 рік вийти з нульовою чергою дітей у садочки».

Утім, міський голова додав: «У цьому році більше 160 мільйонів гривень пішло на галузь освіти, в тому числі, на дошкільні навчальні заклади. Хотіли би так саму динаміку мати в наступному році, але цифри прогнозу є дуже негативні, держава хоче вилучити в міста орієнтовно 700 мільйонів гривень. Це може серйозно скоригувати наші плани. Можливо, депутати Верховної Ради не дадуть цього зробити».

Натомість в.о. начальника управління освіти ЛМР Зоряна Довганик відзначила: «Плануємо, що до кінця цього поточного року будуть відкриті нові додаткові групи ще у декількох дошкільних навчальних закладах. Це у дошкільному навчальному закладі №31, де групи будуть функціонувати на базі загальноосвітнього навчального закладу №23, це буде садочок на вулиці Новознесенській, на вулиці Рильського, на вулиці Кульпарківській та на вулиці Зубрівській». 

Посадовець також розповіла: «На сьогоднішній день від 1 вересня відкрили вже чотири нових групи, тепер відкриваємо ще чотири й до кінця цього року плануємо відкрити ще, приблизно, до 45 нових груп. На сьогодні усі приміщення, які перебували в оренді, ми вивільнили, виготовляємо проектно-кошторисну документацію на їх відновлення і будемо відкривати там нові додаткові групи».

dailylviv.com

До теми

21:41 25 листопада 2020 р.

У ЗНО 2021 року внесли кілька змін

У цьогорічному ЗНО, відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України, є певні відмінності із попередніми роками. Для участі у ЗНО можна буде обирати п’ять предметів.

Рубрика: Наука і техніка

20:38 13 листопада 2020 р.

Із 16 листопада закладам профосвіти рекомендовано організувати навчання у змішаній формі – лист МОН

Із 16 листопада закладам професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано проводити навчання за змішаною формою з внесенням змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять. Важливо, що відвідувати заняття учні зможуть групами не більш ніж 20 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

15:43 2 листопада 2020 р.

Навчання у школах Львівщини розпочали на всіх територіях, крім червоних

Із понеділка навчання на території «червоних» епідзон відбуватиметься дистанційно. На Львівщині до таких територій потрапили, за рішенням Державної комісії ТЕБ і НС, Пустомитівський та Сокальський райони.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу