У львівському «Місті професій» уперше буде «Інклюзивна доріжка»

17:20 23 травня 2019 р.


Фото: inlviv.in.ua

У суботу, 25 травня, у Львові розгорнуть «Місто професій», де вперше буде соціальна локація «Інклюзивна доріжка».

Про це повідомили в четвер, 23 травня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Інклюзивна доріжка» – це своєрідна зона толерантності у межах «Міста професій». Фактично діти, які прийдуть на захід, матимуть змогу спробувати, як це мати інші потреби».

«Експерти «Інклюзивної доріжки – навчально-реабілітаційний центр «Джерело», УТОС, УТОГ, ГО «Інститут Просвіти» – запланували чотири зони. Діти-учасники проходитимуть зону бар'єрних перешкод, яку треба буде подолати на інвалідному візку, «зону темряви» – дітям зав’яжуть очі, й так вони мають зав’язати шнурівки та застібнути ґудзики; «зону тиші», коли діти мають потрактувати мову жестів, а на завершення зону толерантності. Тут завдання  розмалювати Місто Професій разом з дітками з аутизмом і дітками з синдромом Дауна, іншими нозологіями», – поінформували також у ЛМР.

«Місто професій» відбудеться у Львові вже вшосте. Цьогоріч організатори в парку імені Івана Франка очікують на понад 10 тисяч дітей-учасників. «Місто професій» триватиме з 12.00 до 16.00», – повідомили також у ЛМР.

dailylviv.com

До теми

21:41 25 листопада 2020 р.

У ЗНО 2021 року внесли кілька змін

У цьогорічному ЗНО, відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України, є певні відмінності із попередніми роками. Для участі у ЗНО можна буде обирати п’ять предметів.

Рубрика: Наука і техніка

20:38 13 листопада 2020 р.

Із 16 листопада закладам профосвіти рекомендовано організувати навчання у змішаній формі – лист МОН

Із 16 листопада закладам професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано проводити навчання за змішаною формою з внесенням змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять. Важливо, що відвідувати заняття учні зможуть групами не більш ніж 20 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

15:43 2 листопада 2020 р.

Навчання у школах Львівщини розпочали на всіх територіях, крім червоних

Із понеділка навчання на території «червоних» епідзон відбуватиметься дистанційно. На Львівщині до таких територій потрапили, за рішенням Державної комісії ТЕБ і НС, Пустомитівський та Сокальський райони.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу