У львівському «Місті професій» уперше буде «Інклюзивна доріжка»

17:20 23 травня 2019 р.


Фото: inlviv.in.ua

У суботу, 25 травня, у Львові розгорнуть «Місто професій», де вперше буде соціальна локація «Інклюзивна доріжка».

Про це повідомили в четвер, 23 травня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Інклюзивна доріжка» – це своєрідна зона толерантності у межах «Міста професій». Фактично діти, які прийдуть на захід, матимуть змогу спробувати, як це мати інші потреби».

«Експерти «Інклюзивної доріжки – навчально-реабілітаційний центр «Джерело», УТОС, УТОГ, ГО «Інститут Просвіти» – запланували чотири зони. Діти-учасники проходитимуть зону бар'єрних перешкод, яку треба буде подолати на інвалідному візку, «зону темряви» – дітям зав’яжуть очі, й так вони мають зав’язати шнурівки та застібнути ґудзики; «зону тиші», коли діти мають потрактувати мову жестів, а на завершення зону толерантності. Тут завдання  розмалювати Місто Професій разом з дітками з аутизмом і дітками з синдромом Дауна, іншими нозологіями», – поінформували також у ЛМР.

«Місто професій» відбудеться у Львові вже вшосте. Цьогоріч організатори в парку імені Івана Франка очікують на понад 10 тисяч дітей-учасників. «Місто професій» триватиме з 12.00 до 16.00», – повідомили також у ЛМР.

dailylviv.com

До теми

17:25 24 листопада 2021 р.

На Львівщині студентам дають вісім видів премій, але всі - по 6 тисяч гривень

В університеті Франка сьогодні нагородили студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти, які брали участь у конкурсі на здобуття премії. Премії вручали у галузі природничих і технічних наук. Грошові винагороди та відзнаки отримали дві сотні студентів із різних закладів Львова. Сума кожної премії - 6000 грн.

Рубрика: Наука і техніка

09:21 22 листопада 2021 р.

Сьогодні до школи повернулись учні, але у Львові й далі фіксують досить високу смертність,- Москаленко

Сьогодні до школи повернулись учні і молодших, і старших класів. Але у Львові й далі фіксують досить високу смертність серед мешканців.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу