У львівській військовій академії вперше відзначать День курсанта

16:10 22 червня 2017 р.


Фото: скріншот зі сторінки на сайті львівської військової академії

Відтепер щороку напередодні Дня молоді, який святкується в останню неділю червня, у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного святкуватимуть День курсанта.

У львівській Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного повідомили сьогодні, 22 червня: «У суботу 24 червня у Національній академії сухопутних військ вперше відзначать День курсанта. Це свято в академії встановлено, щоб вшанувати усіх курсантів, які обрали для себе професію захисника України. Відтепер День курсанта в Національній академії проводитимуть щороку напередодні Дня молоді, який святкується в останню неділю червня».

У вищому військовому навчальному закладі також зазначили: «Абсолютна більшість нинішніх курсантів розпочали своє навчання у військовій академії у Львові у 2014-2016 роках. Свій вибір – навчатися на офіцерів української армії – юнаки та дівчата робили добровільно під час тяжких боїв на фронті російсько-української війни. Молоді люди усвідомлюють, що після завершення навчання і присвоєння їм офіцерського звання, їм одразу доведеться продовжувати військову службу у бойових частинах, які беруть участь в АТО».

«Святкування Дня курсанта у Національній академії включатиме урочисту, показову та святково-розважальну частини програми. Основні ідеї щодо заходів, які відбуватимуться у цей день, подавали самі курсанти. Упродовж кількох тижнів їх обговорював організаційних комітет. Під час відзначення Дня курсанта проведення заходів, а також координацію усієї програми забезпечуватимуть саме курсанти, зокрема представники організаційного комітету і сержанти Національної академії», – розповіли також в академії.

«Серед заходів, які відбудуться у День курсанта, вранці заплановано проведення шикування особового складу Національної академії під керівництва головного сержанта академії, підняття прапорів України та Сухопутних військ, а також святковий флешмоб з виконанням у супроводі оркестру нового маршу української армії. Упродовж дня відбудеться футбольний матч курсантів із футболістами ФК «Карпати», показовий виступ курсантів із демонстрацією спортивної та військової вправності, дефіле за участю курсанток, караоке, спортивні змагання для гостей свята, також діятиме волонтерський майданчик та майданчик історичної реконструкції, на території Академії працюватиме кілька відкритих майданчиків із їжею та напоями, зокрема курсанти зможуть приготувати шашлики», – поінформували також в академії.

«О 16-й годині на стадіоні Національної академії розпочнеться святковий концерт, участь у якому візьмуть рок-гурти «Штурм» та «Navigator», співачки Софія Федина та Наталка Самсонова, виконавці Богдан Ковальчин із проекту «Пісні війни» та Віктор Винник, а також студія «Магарич», Сергій Притула і «Вар’яти-шоу». Спеціально на курсантське свято до Львова приїде гурт «Друже музико» із міста Одеса. А у неділю 25 червня з нагоди святкування Дня курсанта у Національній академії виступить Олег Скрипка та гурт «ВВ», – розповіли також в академії.

«На День курсанта до Національної академії хлопці та дівчата, запрошуватимуть свої друзів та батьків. Їм вони покажуть аудиторії, де навчаються, та казарми, де проживають, а також гості зможуть продемонструвати свою вправність у інтерактивному стрілецькому тирі та на тренажерах бойової техніки», – повідомили також сьогодні, 22 червня, у львівській Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

До теми

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

18:20 19 вересня 2020 р.

Директор школи східних мов і бойових мистецтв розказав, як побороти сталінську систему освіти

Місцеві управління й департаменти освіти та навчально-методичні центри із надмірними штатами є тягарем «совка», і позбувшись їх, ми полегшимо життя педагогам і учням.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу