У львівській військовій академії вперше відбувся випуск молодших лейтенантів (оновлено: відео)

19:38 14 грудня 2015 р.


Фото: asv.gov.ua

Слухачі курсів військової підготовки осіб рядового і сержантського складу з вищою освітою отримували грунтовні знання, які дозволять їм стати ефективними командирами у майбутньому.

«Вперше в Україні в Національній академії сухопутних військ відбувся випуск осіб рядового і сержантського складу з вищою освітою», – повідомили сьогодні, 14 грудня, у вищому навчальному закладі, де також розповіли подробиці:

«Сьогодні у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного вперше в Україні відбувся урочистий випуск циклу курсів військової підготовки осіб рядового і сержантського складу з вищою освітою, які відтепер мають право обіймати офіцерські посади та отримати звання молодшого лейтенанта. Впродовж трьох місяців слухачі цих курсів отримували грунтовні знання, які дозволять їм стати ефективними командирами у майбутньому.

Начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, генерал-лейтенант Павло Ткачук, зазначив: «Більшу частину часу слухачі провели на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки, на практиці закріплюючи набуті у пункті постійної дислокації знання. Під час випускних іспитів я особисто переконався, що три місяці не промайнули даремно, і слухачі показали високий рівень підготовки. До їх навчання були залучені кращі науково-педагогічні працівники нашого навчального закладу, виділено чимало ресурсів та бойової техніки».

Подібні курси необхідні Збройним Силам України, адже це дозволяє ввести до офіцерського складу людей із вищою освітою. Заступник командувача Сухопутних військ по роботі із особовим складом полковник Олександр Голоднюк зазначив: «Під час чергових хвиль мобілізації у лавах вітчизняного війська з’явилося чимало осіб, які мають якісну цивільну вищу освіту. Ці люди мотивовані до служби, багато хто має бойовий досвід, а головне – вони сповнені бажання розбудовувати сучасні Збройні Сили України.

«Загалом нині отримали посвідчення про закінчення курсів понад 60 осіб. Всі вони повернуться до своїх військових частин, де приймуть посади відповідно до своїх нових знань. Як зазначив генерал-лейтенант Павло Ткачук, ці курси у навчальному закладі триватимуть на постійні основі. І через місяць лави вітчизняного військ поповнить чергова когорта молодших лейтенантів».

Про це повідомили сьогодні, 14 грудня, на сайті львівської  Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували світлини з місця події.

dailylviv.com

До теми

13:20 26 жовтня 2020 р.

Для чого людство використовує смартфони

Забронювати готель, провести перемовини з партнером, швидко отримати листа – чи могли ми уявити колись, що це стане можливим завдяки смартфону? У цьому маленькому девайсі виробники вмістили все й навіть більше.

Рубрика: Наука і техніка

12:56 26 жовтня 2020 р.

Чи варто купувати Xiaomi Mi Band 5?

У червні 2020 року компанія Xiaomi представила новий фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 5 із збільшеним на 20% екраном, 11 режимами тренувань і поліпшеним моніторингом сну.

Рубрика: Наука і техніка

10:35 21 жовтня 2020 р.

Принцип роботи ВСІХ типів шліфувальних верстатів

Розібравши всі типи шліфувальних верстатів і зрозумівши, які задачі закриває той чи інший тип, ростеш, як профі! Ставай профі з нами! Читай статтю та мотай на вус ;)

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу