У львівській військовій академії відбулися Дні НАТО

10:15 28 жовтня 2016 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Курсанти, керівний та професорсько-викладацький склад вищого військового навчального закладу спільно з представниками делегації провели дискусії стосовно політики НАТО, партнерства з цієї організацією та її ролі у підтриманні миру й безпеки.

Як повідомили сьогодні, 28 жовтня, в прес-службі міністерства оборони України, у львівській Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулись львівській Дні НАТО. До Львова завітала делегація представників Північноатлантичного альянсу, яку очолив заступник начальника штабу з питань військового партнерства стратегічних командувань НАТО генерал-майор Одд Педерсен.

На початку візиту іноземні гості зустрілись з керівництвом навчального закладу. Начальник Національної академії сухопутних військ, генерал-лейтенант, Павло Ткачук ознайомив представників НАТО з історією очолюваного ним вищого військового навчального закладу, особливостями функціонування освітньої установи та системою підготовки майбутніх офіцерів для Українського війська. Під час зустрічі сторони обговорили ключові питання співробітництва та обмінялись пам’ятними сувенірами.

Згодом, перед курсантським складом зі вступною лекцією про сьогодення альянсу виступив начальник управління військового партнерства штабу Верховного Головнокомандувача Збройних сил НАТО в Європі – заступник начальника штабу з питань військового партнерства стратегічних командувань НАТО, генерал-майор Одд Педерсен. Він акцентував увагу присутніх на основних завданнях Північноатлантичного альянсу та програмах, які покликані їх реалізувати, дав характеристику сучасному стану партнерства між Україною та НАТО.

Продовжилася робота за трьома секціями, де курсанти, керівний та професорсько-викладацький склад академії спільно з представниками делегації провели дискусії стосовно політики НАТО, партнерства з цієї організацією та її ролі у підтриманні миру та безпеки в регіоні та всьому світі. Під час заключної частини за результатами проведених дискусій усі охочі мали можливість поставити членам делегації найактуальніші питання стосовно діяльності Північноатлантичного Альянсу, подальшого партнерства із нашою державою.

dailylviv.com

До теми

21:41 25 листопада 2020 р.

У ЗНО 2021 року внесли кілька змін

У цьогорічному ЗНО, відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України, є певні відмінності із попередніми роками. Для участі у ЗНО можна буде обирати п’ять предметів.

Рубрика: Наука і техніка

20:38 13 листопада 2020 р.

Із 16 листопада закладам профосвіти рекомендовано організувати навчання у змішаній формі – лист МОН

Із 16 листопада закладам професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано проводити навчання за змішаною формою з внесенням змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять. Важливо, що відвідувати заняття учні зможуть групами не більш ніж 20 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

15:43 2 листопада 2020 р.

Навчання у школах Львівщини розпочали на всіх територіях, крім червоних

Із понеділка навчання на території «червоних» епідзон відбуватиметься дистанційно. На Львівщині до таких територій потрапили, за рішенням Державної комісії ТЕБ і НС, Пустомитівський та Сокальський райони.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу