У львівській військовій академії відбулася міжнародна науково-технічна конференція

11:05 19 травня 2019 р.

  • 0
  • 837


Фото: mil.gov.ua

У Національній академії сухопутних військ завершилася ХІ Міжнародна науково-технічна конференція «Перспективи розвитку озброєння та військової техніки Сухопутних військ».

Про це повідомили в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли: «Другий день конференції розпочався з роботи учасників у семи секціях, де вони мали змогу обмінятись досвідом науково-технічної діяльності та ознайомитись із станом справ сучасного озброєння та військової техніки Сухопутних військ Збройних Сил України. Під час заходу для науковців було продемонстровано практичне застосування засобів імітаційного моделювання у навчальному процесі. Для гостей наукового форуму було представлено розіграш бойового зіткнення із застосуванням системи «MILES», яка дозволяє максимально наблизити процес навчання курсантів до бойових умов та показове заняття, яке проводились за системою «БАрС».

«На завершення конференції відбулось заключне засідання, під час якого науковці підбили результати дводенної роботи та ще раз підтвердили, що для кардинального покращення стану озброєння Сухопутних військ необхідний новий підхід, а технології «гібридної війни» вимагають переорієнтації всього сектору безпеки України на досягнення успіху у визволенні тимчасово окупованих територій від агресора. Завершуючи конференцію, начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, генерал-лейтенант Павло Ткачук, наголосив, що розгляд бойового потенціалу існуючого озброєння і військової техніки підтвердив необхідність модернізації зразків, які перебувають на озброєнні, оскільки цей шлях сьогодні залишається оптимальним. Водночас, для розвитку систем озброєння і військової техніки як єдиного цілого необхідний поступовий перехід на нові зразки», – поінформували також у прес-службі міністерства оборони України

Генерал-лейтенант Павло Ткачук зазначив: «Особливо підкреслю увагу досвіду учасників операції Об’єднаних сил, які взяли участь у науковому форумі. Переконаний, наша конференція зробила свій внесок у формування цільових орієнтирів розвитку військової наукової сфери, на які очікують суспільство і наша армія. Впевнений, що взаємодія і співпраця дозволять нам і надалі успішно вирішувати завдання наукової і науково-технічної діяльності, розвитку озброєння та військової техніки Сухопутних військ Збройних Сил України».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

13:00 12 вересня 2019 р.

На Львівщині відбуватимуться «Уроки Мужності»

Відокремлений підрозділ Громадської організації «Правий Сектор» у Львівській області анонсував патріотичну освітню програму «Уроки Мужності».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 615

Останні новини

Львів’яни позбавлені водопостачання на 10 вулицях

Рятувальники зняли львів’янку з балкона багатоповерхівки

У Львові затримали серба, розшукуваного за грабіж

Потяг «Львів-Здолбунів» курсує лише до станції «Дубно»

У Центрі творчості дітей та юнацтва у Львові буде «День відкритих дверей»

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Готель у Львові на кістках

Рубрика: Кримінал

Як позбутися загальнобудинкових газових лічильників

Рубрика: Ситуації і пригоди

"Слуга народу" у Львові

Рубрика: Політика

Стадіон "Торпедо" заганяють в офсайд

Рубрика: Економіка

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу