У львівській військовій академії відбулася міжнародна науково-технічна конференція

11:05 19 травня 2019 р.


Фото: mil.gov.ua

У Національній академії сухопутних військ завершилася ХІ Міжнародна науково-технічна конференція «Перспективи розвитку озброєння та військової техніки Сухопутних військ».

Про це повідомили в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли: «Другий день конференції розпочався з роботи учасників у семи секціях, де вони мали змогу обмінятись досвідом науково-технічної діяльності та ознайомитись із станом справ сучасного озброєння та військової техніки Сухопутних військ Збройних Сил України. Під час заходу для науковців було продемонстровано практичне застосування засобів імітаційного моделювання у навчальному процесі. Для гостей наукового форуму було представлено розіграш бойового зіткнення із застосуванням системи «MILES», яка дозволяє максимально наблизити процес навчання курсантів до бойових умов та показове заняття, яке проводились за системою «БАрС».

«На завершення конференції відбулось заключне засідання, під час якого науковці підбили результати дводенної роботи та ще раз підтвердили, що для кардинального покращення стану озброєння Сухопутних військ необхідний новий підхід, а технології «гібридної війни» вимагають переорієнтації всього сектору безпеки України на досягнення успіху у визволенні тимчасово окупованих територій від агресора. Завершуючи конференцію, начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, генерал-лейтенант Павло Ткачук, наголосив, що розгляд бойового потенціалу існуючого озброєння і військової техніки підтвердив необхідність модернізації зразків, які перебувають на озброєнні, оскільки цей шлях сьогодні залишається оптимальним. Водночас, для розвитку систем озброєння і військової техніки як єдиного цілого необхідний поступовий перехід на нові зразки», – поінформували також у прес-службі міністерства оборони України

Генерал-лейтенант Павло Ткачук зазначив: «Особливо підкреслю увагу досвіду учасників операції Об’єднаних сил, які взяли участь у науковому форумі. Переконаний, наша конференція зробила свій внесок у формування цільових орієнтирів розвитку військової наукової сфери, на які очікують суспільство і наша армія. Впевнений, що взаємодія і співпраця дозволять нам і надалі успішно вирішувати завдання наукової і науково-технічної діяльності, розвитку озброєння та військової техніки Сухопутних військ Збройних Сил України».

dailylviv.com

До теми

14:55 2 грудня 2020 р.

Месенджер і вайбер на Львівщині виключать з навчального процесу

Усі вчителі та діти в навчальному закладі мають працювати на єдиній електронній платформі. Це забезпечить синхронність та полегшить технічне забезпечення навчального процесу.

Рубрика: Наука і техніка

21:41 25 листопада 2020 р.

У ЗНО 2021 року внесли кілька змін

У цьогорічному ЗНО, відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України, є певні відмінності із попередніми роками. Для участі у ЗНО можна буде обирати п’ять предметів.

Рубрика: Наука і техніка

20:38 13 листопада 2020 р.

Із 16 листопада закладам профосвіти рекомендовано організувати навчання у змішаній формі – лист МОН

Із 16 листопада закладам професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано проводити навчання за змішаною формою з внесенням змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять. Важливо, що відвідувати заняття учні зможуть групами не більш ніж 20 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

15:43 2 листопада 2020 р.

Навчання у школах Львівщини розпочали на всіх територіях, крім червоних

Із понеділка навчання на території «червоних» епідзон відбуватиметься дистанційно. На Львівщині до таких територій потрапили, за рішенням Державної комісії ТЕБ і НС, Пустомитівський та Сокальський райони.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу