У львівській військовій академії триває «курс молодого курсанта» (+відео)

16:00 11 серпня 2016 р.


Фото: asv.gov.ua

Серед понад шести з половиною сотень першокурсників, які нині знаходяться на полігоні, є представники з різних куточків нашої країни.

«На Міжнародному центрі миротворчості та безпеки продовжується первинна військово-професійна підготовка курсантів набору 2016 року», – повідомили сьогодні, 11 серпня, в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного,, де також розповіли подробиці:

«Другий тиждень на полігоні. Для цих юнаків та дівчат вже промайнули перші і найскладніші дні звикання до нових умов життя. Суворе дотримання розпорядку дня, багатогодинні заняття у полі, випробування побутом у польових умовах — все це пройшли майбутні курсанти.

Нині для них головне завдання — опанувати ази військової науки. Тому чи найбільше часу окрім вогневої, медичної, інженерної підготовки, відведено саме на вивчення тактики.

Старший викладач кафедри тактики, підполковник Володимир Хоменко, розповів: «Основним завданням було довести до курсантів елементи, які відпрацьовують під час наступального бою. Це висування у бойову лінію, пересування двійками та трійками. Зі свого боку не можу їх звинувачувати в дещо невпевнених діях, адже все це вони відпрацьовують вперше. Але видно, що вони дуже стараються, прагнуть досконалості у цьому питанні, і не лише у тактиці, але й в інших предметах».

Після закінчення тритижневої первинної підготовки курсанти мають знати, як тримати зброю та перезарядити її, як правильно діяти у будь-яких положеннях: стоячи, сидячи або лежачи, як правильно змінити траекторію стрільби, швидко замінити магазин та багато іншого. Підполковник Володимир Хоменко зазначив також: «Ми точно знаємо, що їм нелегко. Але незалежно від погоди, під час дощу чи у спеку, курсанти повністю віддаються справі, відпрацьовують всі елементи із великим бажанням. І ніхто з них не скаржиться на труднощі, адже всі вони самостійно обрали свою майбутню професію і знали на що йшли, а також свідомі того, що все, чому вони навчаться тут, знадобиться у подальшому навчанні та службі».

Серед понад шести з половиною сотень першокурсників, які нині знаходяться на полігоні, є представники з різних куточків нашої країни. Дмитро Ткаченко, родом з Красногоровки Донецької області. Про своє рішення стати офіцером він каже так: «У мій дім прийшла війна, і я вирішив, що і мені треба захищати Батьківщину. Тому жодних сумнівів в обранні професії не виникло. Мої рідні підтримали цей вибір, і тому я тепер тут, буду опановувати нелегкий фах офіцера-піхотинця».

За словами юнака, найбільш цікавими, звичайно, для нього стали заняття з тактики, а найскладнішою задачею було подолання психологічної смуги перешкод. Дмитро розповів також: №Ще до вступу я морально готувався до того, що буде важко, але, як виявилося, всі труднощі і перешкоди можна подолати» 

Поруч із першачками свої командирські якості відточують їхні старші колеги. Курсант-третьокурсник молодший сержант Андрій Пец за участь у бойовий діях на сході нашої країни був нагороджений орденом «За мужність ІІІ ступеня». Він запевнив: «З великою повагою ставлюся до цих хлопців, які нині опановують ази військової науки. Адже в нелегкий для нашої країни час вони обрали професію захисника Вітчизни.Перебуваючи в зоні проведення АТО, я сам набув певного бойового досвіду, і тепер намагаюся передати його своїм молодшим товаришам. І постійно наголошую їм на тому, що якби свого часу, я мав набутий вже в Академії багаж знань, то воювати мені було би набагато легше».

Про це повідомили сьогодні, 11 серпня, на сайті Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували фоторепортаж з полігону.

dailylviv.com

До теми

12:26 23 січня 2022 р.

Студенти університету у Львові прийдуть за стипендією в облдержадміністрацію: чекатимуть тиждень

Якщо впродовж наступного тижня не буде рішення Кабміну щодо лімітів стипендіатів на рівні 40-45%, то студентська спільнота Львівського університету готова повернутися до формату акції протесту.

Рубрика: Наука і техніка

10:17 22 січня 2022 р.

Який чохол вибрати для iPad Pro 12.9?

Останній iPad Pro - це найкращий планшет, який можна купити завдяки швидкості його чіпа M1 і якості дисплея Liquid Retina.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу