У Львівській військовій академії розпочався збір науковців і педагогів

16:30 28 серпня 2017 р.


Фото: asv.gov.ua

Особливу зацікавленість учасників навчально-методичного збору викликали доповіді іноземних радників.

У львівській Національній академії сухопутних військ повідомили сьогодні, 28 серпня, що у ній розпочався навчально-методичний збір із науково-педагогічними, педагогічними та науковими працівниками, а також поінформували: «У вступному слові начальник академії, генерал-лейтенант Павло Ткачук, звернув увагу присутніх в академічній залі науково-педагогічних працівників на основні виклики сьогодення, які постають перед видовим навчальним закладом, та їх вплив на навчальний процес, а також окреслив шляхи його покращення.

«Аналіз минулого навчального року наочно довів: навчальний процес, у першу чергу його практична складова, потребують нових підходів, сучасного технологічного наповнення його організаційних і методичних компонентів, – наголосив генерал-лейтенант Павло Ткачук. – Ми також запросили до нас представників Замовника — керівників органів військового управління, які скажуть нам, чого у військах чекають від випускника провідного сухопутного вишу, що нам слід зробити, аби такі очікування виправдались. Закликаю наших колег з військ бути відвертими, прямими. Справа у нас спільна, мета єдина і тут не до самолюбства».

У вищому навчальному закладі поінформували також: «Окрім того, перед початком практичної роботи учасників збору начальник академії довів до присутніх у залі особливості навчального процесу академії у 2017-2018 навчальному році. Згодом з доповіддю «Аналіз підготовки та службової діяльності випускників. Проблеми професійного становлення. Пропозиції щодо покращення якості підготовки» виступив начальник відділу підготовки персоналу управління бойової підготовки Командування Сухопутних військ Збройних України підполковник Віктор Россійцев». З аналогічною доповіддю виступив також і перший заступник начальника Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України полковник Олег Бойко».

«Особливу зацікавленість присутніх викликали доповіді іноземних радників, які надають допомогу навчальному закладу в удосконаленні процесу підготовки військових кадрів. Із рекомендаціями щодо підвищення ефективності підготовки курсантів виступили підполковник ЗС США Александер Шарп та підполковник Збройних Сил ФРН Олівер Лотце. Також у ході зазначених заходів начальник навчального закладу генерал-лейтенант Павло Ткачук заохотив кращих науково-педагогічних та наукових працівників. Продовжилися збори проведенням відповідних заходів на факультетах і кафедрах академії», – повідомили також у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

До теми

10:35 21 жовтня 2020 р.

Принцип роботи ВСІХ типів шліфувальних верстатів

Розібравши всі типи шліфувальних верстатів і зрозумівши, які задачі закриває той чи інший тип, ростеш, як профі! Ставай профі з нами! Читай статтю та мотай на вус ;)

Рубрика: Наука і техніка

11:14 15 жовтня 2020 р.

Навчальні заклади Львівщини ідуть на карантинні канікули, - комісія

Сьогодні, 15 жовтня, на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося сьогодні, 15 жовтня, розглянули питання щодо особливостей роботи закладів освіти в період адаптивного карантину.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу