У львівській військовій академії розпочалися випускні іспити

18:00 16 лютого 2018 р.


Фото: asv.gov.ua

У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного запевнили, що її випускники впевнено складають державні іспити.

Близько півсотні курсантів четвертого курсу львівської Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного складатимуть упродовж двох тижнів випускні іспити за фаховими спеціальностями та захищатимуть кваліфікаційні роботи. Як і завжди, цього річ майбутні бакалаври мають показати високий рівень знань як в теоретичному аспекті, так і в практичному.

Зокрема, майбутні офіцери-артилерійські розвідники вже склали комплексний екзамен з фахових дисциплін, який проходив на навчально-тренувальному комплексі «Немирів». А курсанти-культурологи захистили свої кваліфікаційні роботи.

За словами голови однієї з підкомісій підполковника Тараса Нечистенка, атестаційні роботи курсантів є в цілому завершеними самостійними дослідженнями. Вони чітко та аргументовано виклали свою думку, щодо заходів культурологічної роботи з військовослужбовцями.

Про це повідомили в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували фоторепортаж із цього вищого військового навчального закладу та його навчального центру.

dailylviv.com

До теми

12:32 29 вересня 2020 р.

Львівський обласний інститут післядипломної педосвіти очолив пенсіонер

У вівторок, 29 вересня, Львівська обласна рада призначила директором КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Павла Хобзея.

Рубрика: Наука і техніка

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу