У львівській військовій академії розпочалися випускні іспити

18:00 16 лютого 2018 р.


Фото: asv.gov.ua

У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного запевнили, що її випускники впевнено складають державні іспити.

Близько півсотні курсантів четвертого курсу львівської Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного складатимуть упродовж двох тижнів випускні іспити за фаховими спеціальностями та захищатимуть кваліфікаційні роботи. Як і завжди, цього річ майбутні бакалаври мають показати високий рівень знань як в теоретичному аспекті, так і в практичному.

Зокрема, майбутні офіцери-артилерійські розвідники вже склали комплексний екзамен з фахових дисциплін, який проходив на навчально-тренувальному комплексі «Немирів». А курсанти-культурологи захистили свої кваліфікаційні роботи.

За словами голови однієї з підкомісій підполковника Тараса Нечистенка, атестаційні роботи курсантів є в цілому завершеними самостійними дослідженнями. Вони чітко та аргументовано виклали свою думку, щодо заходів культурологічної роботи з військовослужбовцями.

Про це повідомили в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували фоторепортаж із цього вищого військового навчального закладу та його навчального центру.

dailylviv.com

До теми

12:05 18 травня 2022 р.

У Львові дозволили літні табори: коли і де

Заклади позашкільної освіти Львова почали працювати за змішаною формою: онлайн і наживо. Вже з червня вони розпочнуть проводити літні табори.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу