У львівській військовій академії підготували 175 молодших лейтенантів

12:15 9 грудня 2016 р.


Фото: asv.gov.ua

У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся черговий випуск військовослужбовців рядового і сержантського (старшинського) складу для Збройних Сил України, які проходили курси військової підготовки.

Упродовж трьох місяців слухачі цих курсів отримували грунтовні знання, які дозволять їм стати ефективними командирами у майбутньому. Значну частину часу вони провели на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки, на практиці закріплюючи набуті у пункті постійної дислокації знання.

Після успішного складання випускних екзаменів офіцерські лави Збройних Сил України поповнило 175 молодших лейтенантів. 152 ізних виконували бойові завдання в рамках проведення антитерористичної операції у Дебальцевому та Вуглегірську, Артемівську та Мироновському, Маріуполі та Широкиному, Красному Лимані та Слов’янську.

Начальник Національної академії сухопутних військ, генерал-лейтенант Павло Ткачук, зазначив: «Сьогоднішні випускники – професіонали військової справи та патріоти України – стануть надійним поповненням офіцерського корпусу Вітчизняного війська. Разом із дипломами про закінчення п’ятого циклу курсів військової підготовки осіб рядового і сержантського складу і новими погонами молодших лейтенантів, наші випускники отримали також і символічні дороговкази на майбутню службу, якими є славетне ім’я видатного полководця і політичного діяча, патрона нашого навчального закладу – гетьмана Петра Сагайдачного та девіз Національної академії сухопутних військ – «Україна. Честь. Відвага».

Після оголошення наказу міністра оборони України про присвоєння первинного військового звання офіцерського складу «молодший лейтенант» винуватцям свята було вручено відповідні посвідчення та офіцерські погони. Начальник Національної академії також нагородив кращих випускників за старанність, сумлінне навчання, зразкову військову дисципліну та відмінні результати випускних екзаменів грамотами

Про це повідомили сьогодні, 9 грудня, на сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували фоторепортаж з урочистої церемонії й додали: «Варто зазначити, що ці курси у навчальному закладі тривають на постійній основі, а випуск молодших лейтенантів для Вітчизняного війська є вже п’ятим».

dailylviv.com

До теми

17:32 22 січня 2021 р.

Не всім школам області рекомендують розпочати очне навчання

Департамент освіти учора розіслав листа у всі відділи освіти територіальних громад і районів області із рекомендаціями щодо початку очного навчання із понеділка. У тих школах, де є інфіковані діти чи педагоги, відповідно до рішень педагогічних рад, навчання продовжиться дистанційно.

Рубрика: Наука і техніка

13:10 20 січня 2021 р.

Усі школи Львівщини мають інтернет, але швидкості бракує

Станом на кінець грудня 75% закладів освіти мали швидкість доступу до інтернету від 30 до 100 Мбіт/с, 16% - більше 100 Мбіт/с, і лише 9% закладів користуються інтернетом зі швидкістю доступу менше 30 Мбіт/с. Відтак, усі 1157 шкіл області маю доступ до всесвітньої павутини.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу