У львівській військовій академії навчають надавати психологічну допомогу

10:18 22 грудня 2015 р.


Фото: asv.gov.ua

Майбутні офіцери відвідують засідання гуртка «Психея та Панацея».

21 грудня  на кафедрі морально-психологічного забезпечення діяльності військ львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулося засідання гуртка «Психея та Панацея» на тему «Форми та способи надання першої психологічної допомоги (самодопомоги) при різних психічних станах». До роботи гуртка були запрошені учасники бойових дій в АТО – старший прапорщик Олексій Качановський та молодший сержант Іван Скуратовський, які поділилися особистим досвідом проявів психіки в особливих умовах і надання першої психологічної допомоги при гострих реакціях військовослужбовців на бойовий стрес перед початком бойових дій, під час бою та в період відновлення.

Гості з великим задоволенням відповіли на численні питання учасників гуртка про особливості психології бою та висловили побажання курсантам максимально засвоювати знання та уміння, які надають в Національній академії сухопутних військ, для їх подальшого застосування у своїй майбутній військово-професійній діяльності. Про це повідомили сьогодні, 22 грудня, на сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували фсвітлини зі заняття.

dailylviv.com

До теми

17:10 30 жовтня 2020 р.

У двох районах Львівщини навчатимуться дистанційно, інші вирішуватимуть самостійно

Оскільки дві території області - Пустомитівський і Сокальський райони потрапили до червоної зони, в понеділок навчання на цих територіях відбуватиметься дистанційно.

Рубрика: Наука і техніка

13:20 26 жовтня 2020 р.

Для чого людство використовує смартфони

Забронювати готель, провести перемовини з партнером, швидко отримати листа – чи могли ми уявити колись, що це стане можливим завдяки смартфону? У цьому маленькому девайсі виробники вмістили все й навіть більше.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу