У львівській військовій академії хочуть навчатися школярі зі сходу України

12:48 30 жовтня 2016 р.


Фото: asv.gov.ua

Учасники акції «Потяг єднання України «Труханівська Січ» відвідали Національну академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Як повідомили у львівському вищому військовому навчальному закладі, гості зі сходу України оглянули у ньому музей, базу підготовки курсантів та пообідали в їдальні. Учасники акції «Потяг єднання України «Труханівська Січ» були вражені як теплим прийомом, який організували їм військові, так і потужностям сучасної матеріальної бази, на якій навчаються майбутні офіцери українського війська. Після екскурсії академією, декілька старшокласників виявили бажання по закінченні школи поступити у військовий навчальний заклад у Львові.

Потягом єднання України «Труханівська Січ» мандрують 150 українців із різних областей країни. Більшість із них – молодь, є серед них громадські діячі, військовослужбовці – учасники АТО й родичі героїв Небесної Сотні. Більшість із них – мешканці територій Донецької та Луганської областей, яка перебуває під контролем української держави.

Під час мандрівки учасники акції відвідують історичні місця та оглядають культурні пам’ятки, знайомляться з історією та традиціями різних регіонів України. У Львові гості вже відвідали Личаківське кладовище, де помолилися на могилах героїв Небесної Сотні та воїнів АТО.

Згодом вони проїдуть екскурсією по місту, піднімуться на вежу львівської Ратуші та відвідають Гарнізонний храм Петра і Павла. Знайомство з військовими гості продовжать у Старичах на Яворівщині, де учасники акції «Потяг єднання України «Труханівська Січ» оглянуть об’єкти Міжнародного центру миротворчості та безпеки, а також для воїнів, які проходять підготовку на полігоні, заспівають під час концерту.

У пам’ять про візит в Національну академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного військовослужбовці підписали гостям державні прапори. А двоє старшокласників із Донеччини, які у себе вдома підтримують українських військових, отримали від керівництва академії наручні годинники.

Про це повідомили на сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували фоторепортаж з екскурсії гостей зі сходу України.

dailylviv.com

До теми

21:41 25 листопада 2020 р.

У ЗНО 2021 року внесли кілька змін

У цьогорічному ЗНО, відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України, є певні відмінності із попередніми роками. Для участі у ЗНО можна буде обирати п’ять предметів.

Рубрика: Наука і техніка

20:38 13 листопада 2020 р.

Із 16 листопада закладам профосвіти рекомендовано організувати навчання у змішаній формі – лист МОН

Із 16 листопада закладам професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано проводити навчання за змішаною формою з внесенням змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять. Важливо, що відвідувати заняття учні зможуть групами не більш ніж 20 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

15:43 2 листопада 2020 р.

Навчання у школах Львівщини розпочали на всіх територіях, крім червоних

Із понеділка навчання на території «червоних» епідзон відбуватиметься дистанційно. На Львівщині до таких територій потрапили, за рішенням Державної комісії ТЕБ і НС, Пустомитівський та Сокальський райони.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу