У львівській військовій академії буде «День відкритих дверей»

17:15 17 серпня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «У межах відзначення Дня Незалежності для усіх охочих влаштують «День відкритих дверей» у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного».

Про це повідомили в п’ятницю, 17 серпня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «День відкритих дверей» у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного» триватиме 24 серпня з 11 до 17:00. Упродовж дня відбудеться демонстрація зразків бронетанкової та стрілецької зброї, огляд навчально-матеріальної бази, виступ Військового оркестру Національної академії сухопутних військ».

Керівник департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Ольга Березюк зазначила: «Сьогодні, як ніколи, ми розуміємо важливість сильної, боєздатної армії, а також те, яким чином вона впливає на збереження нашої незалежності, ідентичності та розвитку. Діти та молодь повинні вчитися на прикладах новітніх героїв захищати свою землю та своїх близьких».

dailylviv.com

До теми

22:04 7 травня 2021 р.

Вступ бакалаврів до магістратури-2021: відповіді на 24 запитання

Для вступників до магістратури, які складають ЄВІ/ЄВФФ, прийом заяв та документів розпочнеться 15 липня. Водночас для осіб, які не складають ЄВІ/ЄФВВ, прийом документів стартує 22 червня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу