У львівській школі №35 призупинили навчання

21:00 6 лютого 2018 р.


Фото: зі сторінки львівської школи №35 в інтернет-мережі «Facebook»

У міськраді запевнили, що її управління освіти буде з’ясовувати – на підставі чого було прийнято одноосібне рішення про призупинення навчального процесу.

У прес-службі Львівської міськради розповіли  сьогодні, 6 лютого: «Як повідомили в управлінні освіти Львівської міської ради, жодної інформації щодо ситуації із захворюванням дітей на ГРВІ від директора школи східних мов та бойових мистецтв «Будокан» №35 не надходило. Тому управління освіти буде з’ясовувати на підставі чого призупинено навчальний процес».

Директор департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна зазначила: «Як інформувало управління освіти, жодного повідомлення від директора школи щодо ситуації із захворюваністю дітей на ГРВІ не надходило. Тому управління освіти буде з’ясовувати на підставі чого було прийнято одноосібне рішення про призупинення навчального процесу. Оскільки, відповідно до норм чинного законодавства, таке рішення може приймати орган управління освіти».

«На даний час директор школи східних мов та бойових мистецтв «Будокан» №35 перебуває на навчальній сесії у Львівському державному університеті фізичної культури з 1 лютого до 28 лютого 2018 року. За даними одноденного моніторингу відсутності дітей у навчальних закладах, у школі східних мов та бойових мистецтв «Будокан» №35 станом на 6 лютого 2018 року були відсутні 18,2% учнів», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

12:05 18 травня 2022 р.

У Львові дозволили літні табори: коли і де

Заклади позашкільної освіти Львова почали працювати за змішаною формою: онлайн і наживо. Вже з червня вони розпочнуть проводити літні табори.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу