У львівській школі №35 призупинили навчання

21:00 6 лютого 2018 р.


Фото: зі сторінки львівської школи №35 в інтернет-мережі «Facebook»

У міськраді запевнили, що її управління освіти буде з’ясовувати – на підставі чого було прийнято одноосібне рішення про призупинення навчального процесу.

У прес-службі Львівської міськради розповіли  сьогодні, 6 лютого: «Як повідомили в управлінні освіти Львівської міської ради, жодної інформації щодо ситуації із захворюванням дітей на ГРВІ від директора школи східних мов та бойових мистецтв «Будокан» №35 не надходило. Тому управління освіти буде з’ясовувати на підставі чого призупинено навчальний процес».

Директор департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна зазначила: «Як інформувало управління освіти, жодного повідомлення від директора школи щодо ситуації із захворюваністю дітей на ГРВІ не надходило. Тому управління освіти буде з’ясовувати на підставі чого було прийнято одноосібне рішення про призупинення навчального процесу. Оскільки, відповідно до норм чинного законодавства, таке рішення може приймати орган управління освіти».

«На даний час директор школи східних мов та бойових мистецтв «Будокан» №35 перебуває на навчальній сесії у Львівському державному університеті фізичної культури з 1 лютого до 28 лютого 2018 року. За даними одноденного моніторингу відсутності дітей у навчальних закладах, у школі східних мов та бойових мистецтв «Будокан» №35 станом на 6 лютого 2018 року були відсутні 18,2% учнів», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу