У «Львівській політехніці» пройде «Ярмарок кар’єри»

15:42 3 листопада 2016 р.


Фото: зі сторінки Львівського обласного центру зайнятості в інтернет-мережі «Facebook»

На вулиці Митрополита Андрея пропонуватимуть різні варіанти працевлаштування понад 50 підприємств, установ та організацій.

Наступної середи, 9 листопада, у четвертому корпусі національного університету «Львівська політехніка» на вулиці Митрополита Андрея, 3 відбудеться 27-й !Ярмарок кар’єри», на якому різні варіанти працевлаштування  пропонуватимуть понад 50 підприємств, установ та організацій. За словами організаторів, на «Ярмарку кар’єри» добиратимуть персонал потужні товаровиробники вітчизняної продукції, компанії з іноземним капіталом, підприємства сфери інформаційних технологій, громадського харчування, торгівлі, легкої промисловості, телекомунікаційні, транспортні, охоронні фірми тощо.

Відвідувачі «Ярмарку кар’єри» також отримають чудову нагоду вивчити реалії локального ринку праці та з’ясувати у працедавців умови і розмір оплати праці, вимоги до професійних умінь потенційних працівників. Усі охочі також матимуть змогу пройти тестування щодо схильності до виконання тієї чи іншої роботи, отримають допомогу у написанні резюме, а також фахові консультації з питань зайнятості чи трудового законодавства.

Організатори заходу – Львівський обласний центр зайнятості разом з НУ «Львівська політехніка» за підтримки всеукраїнського проекту «День кар’єри «Profit day». Про це повідомили сьогодні, 3 листопада, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

12:04 5 серпня 2021 р.

У Франковому ліцеї в Дрогобичі є два директори: колектив і влада - проти, а хто ж - за

Колектив Дрогобицького ліцею №1 імені Івана Франка переконаний у тому, що конкурс на заміщення посади директора навчального закладу був проведений незаконно.

Рубрика: Наука і техніка

11:48 5 серпня 2021 р.

У Львові придумали, що робити з мулом у воді

Минулого тижня на ЛМКП «Львівводоканал» запрацювала новітня установка «Фільтрпрес», яка зневоднює мул з допомогою сучасних європейських технологій. Установка українського виробництва коштувала підприємству 6 млн грн.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу