У «Львівській політехніці» пройде «Ярмарок кар’єри»

15:42 3 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Львівського обласного центру зайнятості в інтернет-мережі «Facebook»

На вулиці Митрополита Андрея пропонуватимуть різні варіанти працевлаштування понад 50 підприємств, установ та організацій.

Наступної середи, 9 листопада, у четвертому корпусі національного університету «Львівська політехніка» на вулиці Митрополита Андрея, 3 відбудеться 27-й !Ярмарок кар’єри», на якому різні варіанти працевлаштування  пропонуватимуть понад 50 підприємств, установ та організацій. За словами організаторів, на «Ярмарку кар’єри» добиратимуть персонал потужні товаровиробники вітчизняної продукції, компанії з іноземним капіталом, підприємства сфери інформаційних технологій, громадського харчування, торгівлі, легкої промисловості, телекомунікаційні, транспортні, охоронні фірми тощо.

Відвідувачі «Ярмарку кар’єри» також отримають чудову нагоду вивчити реалії локального ринку праці та з’ясувати у працедавців умови і розмір оплати праці, вимоги до професійних умінь потенційних працівників. Усі охочі також матимуть змогу пройти тестування щодо схильності до виконання тієї чи іншої роботи, отримають допомогу у написанні резюме, а також фахові консультації з питань зайнятості чи трудового законодавства.

Організатори заходу – Львівський обласний центр зайнятості разом з НУ «Львівська політехніка» за підтримки всеукраїнського проекту «День кар’єри «Profit day». Про це повідомили сьогодні, 3 листопада, в прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини