У «Львівській політехніці» триває «Ярмарок кар’єри»

15:55 9 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Представники понад 50 підприємств, установ та організацій пропонують у середу студентам різні варіанти працевлаштування.

У прес-службі Львівської обласної державної адміністрації повідомили в середу, 9 листопада, що сьогодні в четвертому корпусі національного університету «Львівська політехніка» стартував уже 27-й «Ярмарок кар’єри». Різні варіанти працевлаштування  відвідувачам пропонують на ньому понад 50 підприємств, установ та організацій.

Зокрема, на «Ярмарку кар’єри» добирають персонал потужні товаровиробники вітчизняної продукції, компанії з іноземним капіталом, підприємства сфери інформаційних технологій, громадського харчування, торгівлі, легкої промисловості, телекомунікаційні, транспортні, охоронні фірми тощо. Відвідувачі «Ярмарку кар’єри» також можуть ознайомитись із реаліями локального ринку праці та з’ясувати у працедавців умови і розмір оплати праці, вимоги до професійних умінь потенційних працівників. Усі охочі також мають змогу пройти тестування щодо схильності до виконання тієї чи іншої роботи, отримати допомогу у написанні резюме, а також фахові консультації з питань зайнятості чи трудового законодавства.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини