У «Львівській політехніці» триває «Ярмарок кар’єри»

15:55 9 листопада 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Представники понад 50 підприємств, установ та організацій пропонують у середу студентам різні варіанти працевлаштування.

У прес-службі Львівської обласної державної адміністрації повідомили в середу, 9 листопада, що сьогодні в четвертому корпусі національного університету «Львівська політехніка» стартував уже 27-й «Ярмарок кар’єри». Різні варіанти працевлаштування  відвідувачам пропонують на ньому понад 50 підприємств, установ та організацій.

Зокрема, на «Ярмарку кар’єри» добирають персонал потужні товаровиробники вітчизняної продукції, компанії з іноземним капіталом, підприємства сфери інформаційних технологій, громадського харчування, торгівлі, легкої промисловості, телекомунікаційні, транспортні, охоронні фірми тощо. Відвідувачі «Ярмарку кар’єри» також можуть ознайомитись із реаліями локального ринку праці та з’ясувати у працедавців умови і розмір оплати праці, вимоги до професійних умінь потенційних працівників. Усі охочі також мають змогу пройти тестування щодо схильності до виконання тієї чи іншої роботи, отримати допомогу у написанні резюме, а також фахові консультації з питань зайнятості чи трудового законодавства.

dailylviv.com

До теми

12:25 21 липня 2021 р.

3000 кв метрів на вул. Князя Романа у Львові перетворять на інноваційний науковий парк

Інноваційний науковий парк Львівської політехніки, за адресою - вулиця Князя Романа у Львові, є найбільшим розвитковим проєктом, який фінансується цьогоріч за кошти Державного фонду регіонального розвитку на Львівщині. І його реалізація вже стартувала. Наразі у приміщенні на понад 3000 квадратних метрів тривають демонтажні роботи та збільшують потужність електромереж.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу