У «Львівській політехніці» розпочався тиждень безкоштовних тренінгів

10:24 3 жовтня 2016 р.

Упродовж п’яти днів відбудуться 10 тренінгів, воркшопів і майстер-класів від успішних людей та сертифікованих тренерів з багатим досвідом.

3-7 жовтня в Національному університеті «Львівська політехніка» проходитиме тиждень безкоштовних тренінгів  «Best Training Week». За словами його організаторів, ця освітньо-тренінгова подія надає можливість випробувати сучасний стиль навчання, що опирається на досвід людини, а також допускає, що присутні на тренінгу люди, окрім отримання нової інформації, мають можливість відразу використати її на практиці, виробляючи нові навички.

Упродовж п’яти днів можна буде відвідати 10 тренінгів, воркшопів і майстер-класів від успішних людей та сертифікованих тренерів з багатим досвідом проведення тренінгів. Вони завжди знають, як зацікавити студентів, щоразу викладаються на повну, приковуючи увагу слухачів з перших слів.

Організатори тренінгів запевнили: «Якщо Ви прагнете більшого та хочете розвиватись, якщо хочете відкрити щось нове для себе та вдосконалити старе, якщо маєте плани та не знаєте з чого почати, тоді цей захід саме для Вас». 

Більш детальна інформація – на lviv@best.eu.org. Реєстрація та розклад події – на сайтіhttp://best-lviv.org.ua/btw/. Про це повідомили сьогодні, 3 жовтня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

21:41 25 листопада 2020 р.

У ЗНО 2021 року внесли кілька змін

У цьогорічному ЗНО, відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України, є певні відмінності із попередніми роками. Для участі у ЗНО можна буде обирати п’ять предметів.

Рубрика: Наука і техніка

20:38 13 листопада 2020 р.

Із 16 листопада закладам профосвіти рекомендовано організувати навчання у змішаній формі – лист МОН

Із 16 листопада закладам професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано проводити навчання за змішаною формою з внесенням змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять. Важливо, що відвідувати заняття учні зможуть групами не більш ніж 20 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

15:43 2 листопада 2020 р.

Навчання у школах Львівщини розпочали на всіх територіях, крім червоних

Із понеділка навчання на території «червоних» епідзон відбуватиметься дистанційно. На Львівщині до таких територій потрапили, за рішенням Державної комісії ТЕБ і НС, Пустомитівський та Сокальський райони.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу