У «Львівській політехніці» обрали директорів інститутів і завідувачів кафедр

18:00 25 грудня 2015 р.


Фото: lp.edu.ua

Із двох кандидатів на посаду завідувача кафедри транспортних технологій жоден не набрав необхідної кількості голосів.

На черговому засіданні Вченої ради Національного університету «Львівська політехніка» серед низки розглянутих питань було і питання про вибори директорів навчально-наукових інститутів та завідувачів кафедр. Необхідність таких довиборів продиктована тим, що чимало їх очільників перейшли на іншу роботу.

Відповідно до чинного Закону України «Про вищу освіту» директори інститутів і проректори не можуть одночасно обіймати посади завідувачів кафедр. Цим виборам передували збори трудових колективів відповідних підрозділів, на яких таємним голосуванням обирали претендентів на керівні посади.

В результатів виборів членами Вченої ради Університету обрано: директором Інституту хімії та хімічних технологій – доктора хімічних наук Володимира Скороходу, директором Інституту післядипломної освіти – кандидата технічних наук Віктора Яськова, директором Інституту дистанційного навчання – кандидата технічних наук Дмитра Тарасова, директором науково-технічної бібліотеки – Андрія Андрухіва.

Обрано також завідувачів кафедр: педагогіки і соціального управління – доктора педагогічних наук Юрія Козловського, цивільної безпеки – доктора технічних наук Олега Нагурського, геодезії – кандидата технічних наук Сергія Перія, інженерної геодезії – доктора технічних наук Анатолія Церклевича, будівельних конструкцій і мостів – кандидата технічних наук Петра Холода. Натомість із двох кандидатів на посаду завідувача кафедри транспортних технологій жоден не набрав необхідної кількості голосів.

Про це повідомили сьогодні, 25 грудня, в прес-службі Національного університету «Львівська політехніка».

dailylviv.com

До теми

10:35 21 жовтня 2020 р.

Принцип роботи ВСІХ типів шліфувальних верстатів

Розібравши всі типи шліфувальних верстатів і зрозумівши, які задачі закриває той чи інший тип, ростеш, як профі! Ставай профі з нами! Читай статтю та мотай на вус ;)

Рубрика: Наука і техніка

11:14 15 жовтня 2020 р.

Навчальні заклади Львівщини ідуть на карантинні канікули, - комісія

Сьогодні, 15 жовтня, на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося сьогодні, 15 жовтня, розглянули питання щодо особливостей роботи закладів освіти в період адаптивного карантину.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу