У «Львівській політехніці» – індустріальний день

17:40 6 червня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

У середу, 6 червня, в Національному університеті «Львівська політехніка», організували «Львівський індустріальний день» – актуальні питання промисловості об’єднали представників влади, наукового середовища та бізнесу.

Про це повідомили в середу, 6 червня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Серед учасників індустріального дня в Національному університеті «Львівська політехніка», відбувся були перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко, заступник міністра промисловості Республіки Білорусь Дмитро Корчак».

Зокрема, Ростислав Замлинський зазначив: «Дуже важливий сьогодні діалог влади, громади, науки. Всі ми разом розбудовуємо нашу країну, країну, яка сьогодні виборює свою незалежність. І за цю перемогу ми платимо високу ціну».

Перший заступник голови Львівської ОДА доповнив: «Львівщина сьогодні є в загальноукраїнському тренді з економічного розвитку. Торік валовий національний продукт зріс на понад 6%, було відкрито 84 підприємства і нових виробничих потужностей, створено понад вісім тисяч нових робочих місць. Ця динаміка зберігається і сьогодні. Важливою є реформа децентралізації, впроваджена з ініціативи Президента України Петра Порошенка».

Ростислав Замлинський також запевнив: «Лише за останній рік ми мали можливість зреалізувати більше півтори тисячі різноманітних інфраструктурних проектів, не врахуючи будівництва доріг. Сьогодні ми маємо завдання набрати оберти у роботі промислових підприємств. І тут важливо об’єднати зусилля, об’єднати їх задля успіху, адже успіх – це наша дуга зброя у боротьбі з агресором».

В облдержадміністрації поінформували також: «У межах індустріального дня розглянули виклики та перспективи розвитку промисловості Львівщини. Зокрема – реалізацію кластерної політики побудови економіки регіону у межах ініціативи «Львівський освітньо-промисловий хаб», перспективи та передумови розвитку промислового комплексу Львівщини, виклики індустріального розвитку Львівщини та ефективність комунікації «Влада-Бізнес».

Заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко зазначив: «Сьогодні, як Президент так і прем’єр-міністр України, приділяють особливу увагу розвитку промисловості. Успішна країна – це країна, в якій розвивається промисловість, ІТ-технології. Сьогодні створений Національний комітет з промислового розвитку, який приділяє велику увагу цьому напрямку і один з кроків - це підтримка сільгоспвиробників як техніки, так і тваринництва. Ми відвідали декілька підприємств в області і розуміємо, що Львівщина – це той регіон, де зібраний науково-технічний потенціал, який дозволить області дуже добре розвиватися».

Більше подробиць – на сайті ЛОДА.

dailylviv.com

До теми

12:07 14 червня 2021 р.

Директорам шкіл Львівської МТГ пообіцяли 27 тис грн заробітної плати

Виконком підтримав положення про преміювання керівників закладів загальної середньої освіти Львівської міської територіальної громади. З вересня освітяни отримуватимуть по 27 тисяч гривень зарплати.

Рубрика: Наука і техніка

19:31 10 червня 2021 р.

У Львові розпочали роботу пришкільні та позашкільні табори для дітей. Кількість місць обмежена

Цьогоріч табори організують при чотирьох закладах загальної середньої освіти: Ліцей №21, Львівська середня загальноосвітня школа №71, НВК «ШЕЛ»

Рубрика: Наука і техніка

17:25 7 червня 2021 р.

Телевізори JVC та їх особливості

Техніка JVC та її особливості. Основні моделі та характеристики побутової техніки. Критерії вибору та ключові фішки відомого бренду.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу