У Львівській ОДА запевнили, що не заборгували зарплату освітянам

10:50 24 грудня 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

У Львівській облдержадміністрації стверджують, що питання заборгованості із зарплатою у сфері освіти вичерпано.

Про це повідомили у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що кошти на дофінасування премій та винагород передбачено у місцевих бюджетах. В облдержадміністрації стверджують, що «по територіях ці цифри різняться, а заборгованостей із зарплати у галузі освіти у Львівській області немає».

Про це поінформував заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко під час сьогоднішнього засідання постійної комісії з питань освіти і науки, який зазначив: «Питання заборгованостей педагогам вирішено в усіх районах. Дефіциту із виплати зарплат нема і не буде. Бюджетні кошти мають використовуватись раціонально, а захищенні статі мають без сумніву бути в пріоритеті».

Як інформував «ЩЛ», у Львові нагородили вчителів шкіл, вихователів дитячих садочків та працівників позашкільних навчальних закладів, які стали переможцями програми «Успішний педагог».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:15 9 січня 2020 р.

Львівська ОДА рекомендує «Освітній портал державної служби зайнятості»

У Державній службі зайнятості розпочали реалізовувати новий проект для успішного працевлаштування українців – «Освітній портал державної служби зайнятості».

Рубрика: Наука і техніка

16:30 6 січня 2020 р.

«Mercedes-Benz» відкличе 744 тисячі автомобілів

Німецький автовиробник «Daimler AG» заявив, що відкличе у США 744 тисячі автомобілів «Mercedes-Benz» через дефект розсувного скляного даху автівки.

Рубрика: Наука і техніка