У Львівській облраді скерували 63 млн. гривень на 50 шкільних автобусів

19:50 8 листопада 2016 р.

На сесії облради ухвалили зміни до програми розвитку освіти Львівщини.

У прес-службі Львівської облради повідомили сьогодні, 8 листопада, під час внесення змін до обласної програми розвитку освіти на 2013-2016 роки депутати проголосували за скерування 63 млн. гривень у вигляді субвенції місцевим бюджетам на придбання шкільних автобусів. «У тому числі між територіями чітко розподілено кошти в сумі 11,1 млн. грн. з обласного бюджету – йдеться також у повідомленні прес-служби облради.

Як пояснив голова її бюджетної комісії Олег Домчак, 50 шкільних автобусів будуть розподілені, за його словами, «по одному-два на район, місто, об’днану територіальну громаду для перевезення учнів, які проживають у сільській місцевості, також буде враховано наявність новостворених ОТГ, відкриття нових маршрутів та кількість автобусів, забраних в зону АТО.

За інформацією департаменту освіти і науки ЛОДА, до кінця року планують закупити 50 автобусів загальною вартістю 74,1 млн. гривень. Із них 52,8 млн. надала держава, 11 млн. 136 тисяч – обласний бюджет, решту коштів – 10 млн 464 тисяч гривень – дофінансують райони та об’єднані територіальні громади.

Окрім того, в межах змін до програми спрямовано 1,5 млн. гривень на придбання комп’ютерної техніки та підключення до мережі Інтернет у гірських районах області. Зокрема – у Старосамбірському, Турківському, Сколівському та гірських частинах Дрогобицького та Самбірського районів.

dailylviv.com

До теми

23:12 27 липня 2021 р.

Скоро до школи: Львівщина хоче купити через аукціон 54 автобуси Школярик

На засіданні депутатської комісії Львівської облради з питань освіти, науки та інновацій заступник голови Львівської ОДА Іван Собко проінформував про стан використання державних освітніх субвенцій, а також про стан виконання програми розвитку освіти в області.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу