У Львівській облдержадміністрації впроваджують нову систему електронного документообігу

17:00 26 листопада 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

ЛОДА буде першою серед місцевих органів виконавчої влади в Україні, де застосовуватимуть систему, створену на базі сучасної надшвидкісної національної платформи «Unity Base».

Директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської обласної державної адміністрації Галина Гречин розповіла за результатами наради у ЛОДА у четвер, 26 листопада:

«У структурі Львівської обласної державної адміністрації  впроваджують нову систему безпаперового електронного документообігу (СЕД) на основі програмного продукту «Меgароlіs.ДокНет». Вже з 1 січня 2016 року, за умови успішного тестування, її планують поширити на усі структурні підрозділи.

Львівська облдержадміністрація буде першою серед місцевих органів виконавчої влади в Україні, де застосовуватимуть систему, створену на базі сучасної надшвидкісної національної платформи «Unity Base». На сьогодні вона вже ефективно використовується у вищих органах державної влади та комерційних компаніях.

Серед основних переваг «Меgароlіs.ДокНет» – повна автоматизація та підтримка роботи з документами, високий рівень продуктивності і надійності, можливість інтеграції з іншими інформаційними системами та роботи з мобільними пристроями. Варто зазначити, що доступ до функцій цієї СЕД також буде доступний через web-інтерфейс, що збільшить швидкість роботи з документами та прийнятих рішень.Наразі система «Меgароlіs» проходить тестову експлуатацію у Львівській облдержадміністрації».

Це повідомлення передали сьогодні, 26 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

14:38 17 травня 2021 р.

У мерії повідомили, коли цьогоріч закінчиться навчання у школах (відео)

Цьогоріч завершення навчального року в школах Львова відбудеться по-різному. У зв’язку з тим, що під час навчання було введено карантині обмеження, і в різних школах була різна тривалість канікул, деякі учні матимуть уроки ще до середини червня, а дехто й довше. Про це розповіла начальниця управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик.

Рубрика: Наука і техніка

22:04 7 травня 2021 р.

Вступ бакалаврів до магістратури-2021: відповіді на 24 запитання

Для вступників до магістратури, які складають ЄВІ/ЄВФФ, прийом заяв та документів розпочнеться 15 липня. Водночас для осіб, які не складають ЄВІ/ЄФВВ, прийом документів стартує 22 червня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу