У Львівській міськраді вирішили продовжити будівництво школи в Малехові | Новини Львова

У Львівській міськраді вирішили продовжити будівництво школи в Малехові

16:48 31 січня 2020 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Львівське комунальне підприємство «Зелене місто» відновить призупинені роботи з будівництва школи.

Про це повідомили в п’ятницю, 31 січня, у Львівській міськраді. Директор львівського комунального підприємства «Зелене місто» Святослав Євтушенко розповів на засіданні виконкому ЛМР: «Це рішення стосується будівництва школи у селі Малехів і є результатом проведеної перевірки об’єкта цього будівництва. В результаті збільшується залишкова вартість цього незавершеного будівництва у розмірі понад два мільйони 95 тисяч гривень, вартість проєктно-кошторисної документації разом з експертизою та інженерно-геологічними вишукуваннями залишиться у розмірі 523 тисяч 742 гривень», — зазначив

Як інформував «Щоденний Львів», на засіданні сесії ЛМР затвердили «Програму безоплатного харчування дітей та учнів у закладах освіти Львова на 2020 рік».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:49 10 липня 2020 р.

Apple набирає фахівців в Україні

Трохи більше місяця тому з’явилася інформація про те, що всесвітньо відомий бренд Apple зареєструвався на території України, як юридична особа. Зараз же з’явилася офіційна інфомація від Apple, яка підтверджує плани по відкриттю офіційного представництва на території України.

Рубрика: Наука і техніка

21:06 8 липня 2020 р.

На оздоровлення та відпустку освітянам Львівщини пообіцяли понад млрд грн

У 2020 році з місцевих бюджетів на виплату відпускних та допомоги на оздоровлення педпрацівникам області заплановано виділити понад 1,2 млрд грн, що на 33% перевищує аналогічні показники минулого року.

Рубрика: Наука і техніка

08:38 8 липня 2020 р.

До ЗНО з іноземних мов не допустили 14 учасників з ознаками ГРЗ

Зовнішнє незалежне оцінювання з іспанської, німецької та французької мов складали 2 277 осіб, з англійської мови – 105 157 осіб. Тестування відбулись відповідно 6 та 7 липня 2020 року. Наступне ЗНО – з історії України – відбудеться у четвер, 9 липня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу