У Львівській міськраді спростували інформацію про виселення Будинку школяра

16:10 24 листопада 2016 р.

У ЛМР запевнили, що у вивільнених від орендарів приміщеннях заплановано відкрити садочок.

Директор департаменту гуманітарної політики Львівської міськради Галина Слічна запевнила сьогодні, 24 листопада: «Мова про виселення Будинку школяра Шевченківського району не йде. Приміщення використовувались частково для діяльності Будинку школяра, частково – перебували в оренді. У вивільнених від орендарів приміщеннях плануємо відкрити садочок для дітей. Роботи будуть проводитись на цілому об’єкті, бо треба замінити вікна, систему опалення. Просимо усіх не поширювати не правдиву інформацію щодо закриття Будинку школяра». 

Про це поінформували сьогодні, 24 листопада, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли, що цього року у садочок на вулиці Грінченка не змогли потрапити 150 дітей, у садочок на вулиці Хвильового – 41 дитина, а в садочок на вулиці Чигиринській – 80 дітей, відтак, є велика потреба у відкриття додаткових садочкових груп, зокрема – в приміщеннях, вивільнених від орендарів. У міськраді також запевнили, що у відремонтованих приміщеннях планують відкрити шість груп для дітей.

dailylviv.com

До теми

23:12 27 липня 2021 р.

Скоро до школи: Львівщина хоче купити через аукціон 54 автобуси Школярик

На засіданні депутатської комісії Львівської облради з питань освіти, науки та інновацій заступник голови Львівської ОДА Іван Собко проінформував про стан використання державних освітніх субвенцій, а також про стан виконання програми розвитку освіти в області.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу