У Львівській міськраді обіцяють відкрити у вересні дитячий садочок №14

11:00 8 червня 2017 р.


Фото: wz.lviv.ua

Український фонд соціальних інвестицій вклав у Львівську область 72,2 мільйони гривень.

У Львівській міськраді запевнили сьогодні, 8 червня: «У вересні відкривається дитячий садочок № 14 на вулиці Новознесенській, 69, який зможе прийняти додатково 41 дитину: львів’ян, а також дітей переважно із окупованих районів Донецької та Луганської областей. Роботи в ньому завершили в межах проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» та за кошти міського бюджету»,

«Ремонт цього об’єкту здійснювався в межах проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», який сьогодні впроваджується у Львові та Києві, розрахований на 5 мільйонів євро, які виділив уряд Німеччини. Головний його пріоритет – створення додаткових груп у дитячих садках для дітей з родин переселенців та місцевих мешканців, а також соціальна адаптація внутрішньо переміщених осіб. У Львові це два об’єкти – дитячий садок № 14 на вулиці Новознесенській, 69, а також Центр соціально-психологічної підтримки на базі колишнього гуртожитку на вулиці Угорській, 2», – поінформували також у міськраді.

Директор Львівського регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій Василь Кузьменко зазначив: «Львову бракує шкіл, дитячих садочків тощо. Приміщення дитячого садочка № 14 перебувало на стадії незавершеного будівництва упродовж останніх чотирьох років. Сьогодні тут завершуються роботи, на які Український фонд соціальних інвестицій вклав близько 5,5 млн. гривень. Вартість всього проекту склала сім мільйонів гривень, що їх надав уряд Німеччини. А влада міста облаштувала ігрові павільйони, закупила меблі та обладнання».

А начальник управління освіти міста Львова Зоряна Довганик розповіла: «У Львові на черзі перебуває понад 10 тисяч дітей, батьки яких хотіли би влаштували їх до дитячих дошкільних установ. Але зарахувати до садочків можуть не більше 70% дошкільнят

Існуючу проблему у Львові з дошкільними навчальними закладами намагаються розв’язувати шляхом залучення інвестиційних коштів наших європейських партнерів.

Проект Українського фонду соціальних інвестицій сприяє також адаптації внутрішньо переміщених осіб, переважно із тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей». 

«Український фонд соціальних інвестицій вклав у Львівську область 72,2 мільйони гривень. У 2013-2016 роках Український фонд соціальних інвестицій втілював проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», який фінансував уряд Німеччини через німецький банк розвитку «KFW», і який був розрахований на три області: Вінницьку, Кіровоградську та Львівську. На нього спрямували сім мільйонів євро грантових коштів, які розподілили між областями пропорційно кількості населення», – поінформували також у міськраді.

«У межах цього проекту на Львівщині було відновлено 38 соціальних об’єктів на суму 72,2 млн. гривень у восьми районах області та у Львові (водогін, Брюховичі). Завдяки співпраці Українського фонду соціальних інвестицій із місцевими органами та активності місцевих громад, вдалось відремонтувати 19 шкіл, 12 дитсадків, чотири медичні заклади (три амбулаторії та одну ФАП), два водогони та один Народний дім», – повідомили також сьогодні, 8 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

18:20 19 вересня 2020 р.

Директор школи східних мов і бойових мистецтв розказав, як побороти сталінську систему освіти

Місцеві управління й департаменти освіти та навчально-методичні центри із надмірними штатами є тягарем «совка», і позбувшись їх, ми полегшимо життя педагогам і учням.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу