У фінал проекту «Friendly school» пройшли 10 львівських шкіл

11:40 3 листопада 2016 р.

Конкурсне журі розглянуло 28 проектів.

Як повідомили сьогодні, 3 листопада, в прес-службі Львівської міськради, конкурсне журі обрало з 28-ми проектів 10, які пройшли у фінал проекту «Friendly School». Його координатор проекту Христина Мартиняк пояснила: «Friendly School» – це унікальний для України проект. Тому що лише у Львові учні львівських шкіл мають можливість реалізувати ідеї, які вони хочуть бачити у своїх школах».

За словами Христини Мартиняк, цього року було дуже багато заявок з інших міст України. Але лише львівські школи мають таку можливість. Координатор проекту «Friendly School» також розповіла: «Цього року розглядалося 28 різних проектів, відповідно від 28-ми шкіл міста. До фіналу увійшло 10 шкіл і вони впродовж 10 днів пройдуть цикл тренінгів, які націлені на доопрацювання їхніх проектів. Після цього вони матимуть можливість зробити презентацію своїх проектів перед конкурсним журі 25 листопада і 1 грудня, за результатами голосування журі, виберуть трьох кращих переможці, які будуть профінансовані з міського бюджету».

Христина Мартиняк також розповіла напередодні: «З 2 листопада усі учасники команд із ТОП-10 шкіл пройдуть тренінги для покращення своїх проектів. Їх теми – проектний менеджмент, дизайн, архітектура, мотивація та інші».

Координатор проекту «Friendly School» також розповіла: «Тренінги є на різноманітні теми: маркетинг, менеджмент, мотивація, дизайн, міжнародні можливості для учнів – і це все зможуть прослухати діти. Лекції проводитимуться в «iHUB» на вулиці Замкненій, 9, о 18:00 і на ці лекції будуть приходити учні, які брали участь в розробці проекту своєї школи».

Христина Мартиняк також розповіла: « Після проходження тренінгів учні матимуть змогу доопрацювати свої проекти та зробити їхню презентацію вкінці листопада. І вже у грудні журі вибере трьох переможців, які будуть профінансовані».

У прес-службі міськради також нагадали , минулого року перемогу здобули проект «Friendly Boxes» школи-гімназії «Сихівська», проект «Радіо-рубка» ЛАГ при Національному університеті «Львівська політехніка» і проект «Креативний дитячий майданчик» від ЛССЗШ №81 імені Петра Сагайдачного. Натомість прийом заявок на участь у цьогорічному проекті тривав з 1 вересня до 21 жовтня 2016 року.

У десятку кращих проектів увійшли:

1. «Green Dream» школи «Євшан» (еко-зона відпочинку серед бетонних стін без жодних гаджетів та «Wi-Fi», лише живе спілкування)

2. «Мініфутбольне поле» ЛУПГ (облаштування міні-футбольного поля на подвір’ї ЛУПГ).

3. «Шкільна екосистема» СЗШ №23 (облаштування шкільного саду, городу, створення квітника, залучивши до цього учнів, батьків, вчителів та мешканців мікрорайону).

4. Створення рекреаційного простору початкової школи ЗСШ «Лідер» – облаштування коридору третього поверху школи розмістивши там відпочинкову та читальну зони, зону «Wі-Fі», еко-зону та спортивний куточок).

5. «Friendly Relax Room 100» СЗШ №100 (організація у школі кімнати для згуртування учнівського колективу та відчуття власного куточку, як вчительська у вчителів з м’якими кріслами, зарядними пристроями, розетками, wi-fi, кулером для води та інші.

6. «Стоп – смартфону, привіт – здоров’ю» ЛЗ школи-інтернату №2 (створення на території школи тренажерного майданчика, на якому діти зможуть тренувати м'язи, загартовувати тіло та розвивати свою силу волі).

7. «Затишна школа» СЗШ №32 (створення куточків відпочинку, розмістивши у шкільних коридорах лавки або дивани для активного спілкування, веселого і пізнавальному дозвілля у неформальній обстановці).

8. «Літня сцена зі зоною для відпочинку на подвір’ї музичної школи» Львівської державної музичної школи №4 (облаштування шкільного подвір`я для проведення учнівських концертів).

9. «Сходинки до знань» ССЗШ з поглибленим вивченням англійської мови №45 Львова (ідея прикрасити сходи правилами, таблицями, схемами. Кольорове виконання такої ідеї допомогло б учням школи легко запам'ятовувати правила і полегшило б навчання.

10. «Велоспорт – це круто!» НВК «Школа-ліцей «Оріяна» (облаштування вело-простору біля школи).

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини