«Тиждень без планшета» стартує в таборі на Львівщині 17 липня

18:00 30 червня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

В облдержадміністрації запевнили, що участь у таборі в навчально-тренувальносу комплексі «Верещиця» – безкоштовна».

У Львівській облдержадміністрації анонсували: «Громадська організація «Центр просвітництва та розвитку людини» за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА й у межах обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки організовує з 17 до 23 липня в навчально-тренувальносу комплексі «Верещиця» Львівського державного університету внутрішніх справ наметовий табір для дітей. До участі у ньому запрошуються діти віком 14-16 років із районів Львівської області, зокрема Пустомитівського, Бродівського, Буського, Городоцького, Золочівського, Жидачівського, Жовківського, Кам’янка-Бузького, Миколаївського, Перемишлянського, Радехівського, Яворівського».

«Пріоритет надається дітям з сільської місцевості, дітям учасників АТО, дітям з тимчасово окупованих територій. Акцентом цього табору є англомовний клуб з носієм мови – волонтером Корпусу миру», – поінформували також в облдержадміністрації

«У програмі також передбачені кінні прогулянки, екскурсії, фінансові ігри, майстер-класи із володіння зброєю, основ виживання та ще багато всього цікавого.

Участь у таборі  – безкоштовна. Кількість місць  – обмежена. Усі охочі зможуть подати заявку на участь до 10 липня. Контактна особа – Ярина Гаєцька-Колотило (телефон – 0679390315)», – повідомили також у прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

14:08 16 квітня 2021 р.

В Україні присуджено науковий ступінь доктора філософії 370 особам

Удосконалено процес атестації кадрів на здобуття ступеня доктора філософії. Заклади вищої освіти, наукові установи повинні забезпечити трансляцію атестації здобувачів ступеня доктора філософії в режимі реального часу на своїх офіційних веб-сайтах.

Рубрика: Наука і техніка

09:46 8 квітня 2021 р.

У садочках Львівської МТГ обіцяють відкрити групи ще для 700 дітей: де і скільки

Цього року мерія планує здійснювати ремонтні роботи у 8 дитячих садочках. Такі роботи дозволять відкрити ще 28 додаткових груп у закладах дошкільної освіти міста у 2021 році.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу