Трьох випускників Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату удостоєно стипендіями Президента

17:30 10 вересня 2014 р.


Фото: buchachnews.com

Як повідомили в середу «Щоденний Львів» в прес-службі облдержадміністрації, про це йдеться в підписаному 8 вересня міністром освіти і науки наказі «Про призначення стипендій Президента України учасникам та призерам міжнародних учнівських олімпіад з математики, інформатики, хімії, фізики, біології, екології 2014 року».

Як повідомили в середу «Щоденний Львів» в прес-службі облдержадміністрації, 8 вересня міністр освіти і науки Сергій Квіт підписав наказ «Про призначення стипендій Президента України учасникам та призерам міжнародних учнівських олімпіад з математики, інформатики, хімії, фізики, біології, екології 2014 року». В повідомленні також конкретизують:

«Стипендії Президента України призначено 21 учасникам та призерам міжнародних олімпіад, серед яких – двоє випускників Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка, студентів ЛНУ ім. І. Франка:

Гордійчук Олег Романович – срібна медаль на міжнародній олімпіаді з хімії;

Кліщ Микола Васильович – бронзова медаль на міжнародній олімпіаді з біології.

Також стипендію Президента України призначено ще одному випускнику Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка – Пальку Назарію Зиновійовичу (навчається у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка), котрий здобув срібну медаль на міжнародній олімпіаді з математики.

Згідно з наказом, керівників навчальних закладів, де навчаються стипендіати, зобов’язано забезпечити виплату стипендій Президента України з 1 вересня 2014 року до 1 вересня 2015 року. Окрім того, департаменти (управління) освіти і науки обласних та Київської міської державної адміністрації, яким підпорядковані загальноосвітні навчальні заклади, де навчалися та навчаються стипендіати, зобов’язані вжити заходів щодо відзначення вчителів, які підготували призерів міжнародних учнівських олімпіад 2014 року».

dailylviv.com

До теми

17:32 5 березня 2021 р.

З 9 березня закладам освіти Львівщини рекомендують перейти на дистанційне навчання

У зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації на Львівщині провели позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС).

Рубрика: Наука і техніка

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу