Сила думки замість рук. Студенти зі Львівщини здійснили прорив у сфері допоміжних технологій

13:46 5 липня 2024 р.

Фото до новини

Команда Feel Touch розробила інноваційний пристрій, який допомагає людям з інвалідністю керувати ґаджетами.

Студенти з "Новояворівське ВПУ" вибороли бронзу на європейському фестивалі молодіжного підприємництва Gen E в Італії. Про це повідомила ЛОВА, пише DailyLviv.com.

Це пристрій для людей, які мають травми чи параліч рук або втратили верхні кінцівки. Він дозволяє їм користуватися телефонами, телевізорами, планшетами та ноутбуками без твердої поверхні під собою. Керування відбувається рухом у просторі. Ця розробка є справжнім проривом у сфері допоміжних технологій.

Студенти Роман Хомік (генеральний директор команди), Олександр Тарасюк (фінансовий директор), Любов Слобода (директорка з виробництва), Христина Палюх (директорка з маркетингу), Вероніка Хімʼяк (директорка збуту) були слухачами курсу «Компанія» від Junior Achievement Ukraine, а згодом стали учасниками проєкту «Бізнес-навички для зростання економіки» від JA Ukraine та #Skills4Recovery. Вони перемогли в Національному конкурсі молодіжного підприємництва, а відтак і отримали можливість представляти Україну на європейському фестивалі молодіжного підприємництва Gen E в Італії.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів