Студенти присягнули у Львові на вірність народові

22:48 29 липня 2017 р.


Фото: asv.gov.ua

У суботу, 29 липня, Військову присягу на вірність українському народові склали близько тисячі студентів вищих навчальних закладів Західного регіону, які проходили навчання в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного за програмою підготовки офіцерів запасу та здобували військовий фах за понад двадцятьма спеціальностями.

У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного повідомили сьогодні, 29 липня: «Студенти цивільних вищих навчальних закладів, які навчалися за програмою підготовки офіцерів запасу в Національній академії сухопутних військ, склали Військову присягу на вірність українському народові. Урочистості з цієї нагоди відбулись на стройовому плацу видового навчального закладу».

«Щоб розділити хвилюючу мить клятви на вірність своєму народові, разом із юнаками та дівчатами до навчального закладу завітали їхні батьки, рідні та близькі. Також привітати своїх вчорашніх вихованців прийшли командири та викладачі студентів», – розповіли також в академії.

«Звертаючись до присутніх, перший заступник начальника Національної академії сухопутних військ, полковник Олексій Шевченко, тепло привітав молодих українців із цим важливим моментом в їхньому житті. Він щиро подякував студентам, які наважились опанувати військовий фах і посісти своє почесне місце серед офіцерів запасу, за їхні старання та наполегливість впродовж двох років навчання. А кращих вихованців військової кафедри від імені очільника видового військового вишу генерал-лейтенанта Павла Ткачука було нагороджено грамотами», – повідомили також в академії.

«Особливо зворушив присутніх на урочистостях виступ випускника військової кафедри Національної академії сухопутних військ, учасника проведення антитерористичної операції, лицаря ордена Богдана Хмельницького ІІІ ступеня – старшого лейтенанта Руслана Філіпсонова. Цього дня Військову присягу на вірність українському народові склали близько тисячі студентів вищих навчальних закладів Західного регіону, які проходили навчання в академії за програмою підготовки офіцерів запасу та здобували військовий фах за понад двадцятьма спеціальностями», – поінформували також в академії.

«Особливо насиченим для студентів став завершальний етап навчання – навчальний збір, під час проведення якого основну увагу керівництво академії та викладачі військового вишу приділили закріпленню теоретичних знань та втіленню їх на практиці. Так, заняття з юнаками та дівчатами відбувались не лише на реальних зразках озброєння та військової техніки й тренажерах у пункті постійної дислокації, але й на сучасних об’єктах навчально-матеріальної бази у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки навчального закладу, що у Яворівському районі Львівщини», – повідомили також в академії.

«На полігоні з юнаками та дівчатами були проведені заняття із низки військових дисциплін. Зокрема вони виконали вправи стрільб зі штатного озброєння бойових машин, стрілецької зброї, відшліфовували на практиці теоретичні знання з тактики, інженерної підготовки, захисту від зброї масового ураження та інших військових дисциплін. Також вони долали й перешкоди навчально-тренувального комплексу психологічної підготовки», – поінформували також в академії.

«За результатами підсумкових державних екзаменів з військової підготовки, які вихованці військової кафедри склали напередодні, їм будуть присвоєні відповідні військові-облікові спеціальності та первинне військове звання «молодший лейтенант запасу». На добру путь студентів благословив настоятель академічного храму Святого Архистратига Михаїла отець Андрій. А згодом рідні та близькі винуватців свята мали змогу привітати юнаків та дівчат із знаменною подією та ознайомитися із навчально-матеріальною базою Академії. Чимало цьогорічних випускників військової кафедри виявили бажання після закінчення навчання у базових вишах піти на службу до підрозділів Збройних Сил України та інших силових структур нашої держави», – повідомили також у Національній академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та опублікували фоторепортаж з урочистостей.

dailylviv.com

До теми

17:25 24 листопада 2021 р.

На Львівщині студентам дають вісім видів премій, але всі - по 6 тисяч гривень

В університеті Франка сьогодні нагородили студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти, які брали участь у конкурсі на здобуття премії. Премії вручали у галузі природничих і технічних наук. Грошові винагороди та відзнаки отримали дві сотні студентів із різних закладів Львова. Сума кожної премії - 6000 грн.

Рубрика: Наука і техніка

09:21 22 листопада 2021 р.

Сьогодні до школи повернулись учні, але у Львові й далі фіксують досить високу смертність,- Москаленко

Сьогодні до школи повернулись учні і молодших, і старших класів. Але у Львові й далі фіксують досить високу смертність серед мешканців.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу