Студенти протестують під стінами Львівської міськради

11:00 1 липня 2019 р.


Фото: facebook.com/groups/varta1.official

У понеділок, 1 липня, стінами львівської ратуші розпочалася акція «Stop IFOM».

Про це повідомили в понеділок, 1 липня, на сторінці ГО «Варта 1» в інтернет-мережі «Facebook», де також розповіли: «Це студенти, які проти здачі американських тестів. «IFOM» («International Foundations of Medicine») – іспит з Міжнародних основ медицини, який розробляється однією з найавторитетніших у світі атестаційних рад – Національною радою медичних екзаменаторів Сполучених Штатів Америки («NBME» («National Board of Medical Examiners»)). В Україні іспит «IFOM» адмініструється Центром тестування при МОЗ України спільно з «NBME».

«Як вказано на сайті центру оцінювання, за змістом тестові завдання «IFOM» охоплюють питання внутрішньої медицини, хірургії, педіатрії, психіатрії, акушерства та гінекології, які повинні знати студенти будь-якої країни світу, навчаючись на останньому курсі вищого медичного навчального закладу. Однак студенти-медики кажуть, що українці вчаться за застарілими підручниками, і якщо у світі підготовка до цього тесту починається за два роки, то в Україні просто неможливо встигнути підготуватися. Більше того, тестування є обов’язковим», – поінформували також на сторінці ГО «Варта 1» в інтернет-мережі «Facebook».

Студентка Івано-Франківського національного медичного університету Ганчак Оксана пояснила: «Іспити, які нам впроваджують, не відповідають програмі навчання, ми вважаємо, що на нас не те щоб ставлять експерименти, але не дають можливості підготуватися. На протести збираються тисячі студентів в різних містах України, студенти всієї країни скинулися грошима щоб найняти адвокатів».

dailylviv.com

До теми

16:35 25 січня 2022 р.

Найкращі сайти для вивчення англійської з носієм

Значення практики розмовної англійської для вивчення мови. Топ-5 сайтів, де можна попрактикуватися в англійській. Особливості користування онлайн-ресурсами.

Рубрика: Наука і техніка

16:11 25 січня 2022 р.

Ректори щороку звітуватимуть публічно: не лише на офіційному сайті закладу

25 січня Верховною Радою України прийнято у другому читанні зміни до Закону України «Про вищу освіту» щодо оприлюднення щорічного звіту керівника закладу вищої освіти та цільових показників діяльності закладу.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу